VARIO CLICK ТУРЕЧЧИНА

Сортування:
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.
Відгуків: 0
455 грн 455 грн/м.кв.

VarioClic і TerraClick - це ламіновані покриття для підлоги, що створюють відчуття тепла в будинках, які адаптуються до будь-якого декору завдяки широкій колірній гамі і декорам.

Бренди, які віддають перевагу тим, хто починає з нуля, щоб реалізувати прикрасу своєї мрії, змушують користувачів почуватися особливими та додають простору щирості.

Ламінати VarioClic та TerraClick з насиченими квітами та декоративними елементами легко чистяться, міцні та довговічні.

ПОЧАТКОВА ТОЧКА ОБРОБКИ: «ПІДЛОГИ З ЛАМІНАТУ VARIOCLIC»

Підлога з ламінату, яка є незамінним елементом сучасного декору; Він є найбільш кращим серед декоративних підлогових покриттів. Підлоги з ламінату з натуральним зовнішнім виглядом легко чистяться і швидко укладаються; Він складає основу декору у всіх внутрішніх приміщеннях, таких як будинок, офіс, кафе та ресторан, а після того, як вирішується декор підлоги, вирішуються інші предмети декору.

Прикрасьте свої приміщення якісними моделями ламінату

Коли мова заходить про ламінат, в першу чергу на думку спадають бренди VarioClic і TerraClick в Туреччині. Він випускається з 7 різними поверхнями та 91 декором відповідно до стилю кожного користувача. Ламіновані підлоги VarioClic і TerraClick , які ми можемо наносити на підлоги житлових приміщень від будинків до корпоративних приміщень, завдяки кольоровому розмаїттю, що поєднує зовнішній вигляд дерева з текстурою дерева, а також деревину, гарантують до 25 років, стійкість до зносостійкості, простота очищення. , швидке нанесення завдяки функції 5G. Це перший вибір користувачів завдяки його антибактеріальним та антибактеріальним властивостям.

Ламінат; Для приміщень з підігрівом підлоги

Інтегровані моделі Yıldız, ламінат VarioClic і TerraClick також легко укладаються в місцях із системами підігріву підлоги. Системи опалення на цих поверхах реалізуються шляхом прокладання спеціальних нагрівальних електричних кабелів та пластикових труб, що подають гарячу воду до основи будівлі. Одне з правил, яке необхідно враховувати при укладанні ламінату на ці підлоги, полягає в тому, що температура не повинна перевищувати 27-28 градусів. Крім того, перед початком процесу укладання ламінату слід включити систему опалення на 3-4 дні і видалити вологу і вогкість у стяжці підлоги; матраци завтовшки 2-3 мм на підлогах; Стики мають бути склеєні внахлест один на одного на 10 см і проклеєні стрічкою від одного кінця до іншого. Під ламінат потрібно покласти матрац і процес укладання ламінату, потім систему опалення слід запускати з 30 градусів і підвищувати на 5 градусів кожні 12 годин і доводити максимум до 40-50 градусів.

Революція в процесах вибору паркету! Технологія «Тягни, вибирай, застосовуй»

Ламінована підлога, яка зробила революцію в індустрії підлогових покриттів та декоративних покриттів, була винайдена в 1977 році шведським виробником хімічної продукції Perstorp. Ламіновані підлоги, які з тих пір все частіше використовуються в житлових приміщеннях, сьогодні стали найкращим продуктом для підлог наших житлових приміщень. У період, коли використання паркету настільки збільшилося, проблеми, що виникають у процесах вибору паркету, складність критеріїв вибору та візуальні прикладні потреби збільшилися. Завдяки технології доповненої реальності «Потягни, вибери, застосуй», яка була вперше реалізована в секторі лісоматеріалів у Туреччині компанією Yıldız Entegre, щоб уникнути всіх проблем у процесі зміни ламінату, користувачі можуть вибирати типи ламінату, про які вони мріють. із. Не відвідуючи дилера, вони можуть випробувати ламінат своєї мрії у своїх житлових приміщеннях одним дотиком через програму Yıldız Entegre, за лічені секунди, на екрані свого телефону або комп'ютера, максимально наближеному до реальності.

Підлоги з ламінату, які можуть виготовлятися різних розмірів зі швами або без них, одержують шляхом покриття декоративним папером HDF (стійкої деревоволокнистої плити) товщиною 6, 7, 8, 10 або 12 мм. Його можна використовувати у всіх житлових приміщеннях від будинків до громадських місць.

* Увага! Колір ламінату на екрані залежить від налаштувань монітора/телефону і може відрізнятися від оригінального.