ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

ГАРАНТІЯ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Адреса, де можна оформити документально повернення товарів: м. Київ, Пр. Степана Бандери 8/16А, ТЦ Декор Сервіс.

Транспортні витрати при поверненні товарів покриваються за рахунок клієнта.

Все повернення товару здійснюється за умовами законодавства України.

У законодавстві України зазначено дві причини, через які покупець може зробити повернення або обмін купленого ним товару:

 • якщо товар не відповідає заявленій виробником якості;
 • якщо товар повністю відповідає всім вимогам, але з якоїсь причини не влаштовує покупця.

У Законі України «Про захист прав споживача» у ст.8, говориться, що якщо покупець виявив суттєві недоліки в товарі, які могли виникнути тільки через виробник, то він має повне право вимагати його заміну або повернення своїх грошей. Явними недоліками, якщо спиратися на п.12 ст.1 Закону України "Про захист прав споживача", можуть вважатися недоліки, через які товар не можна використовувати за призначенням.  Посилаючись на Закон України «Про захист прав споживача» та ст.9 покупець може протягом двох тижнів поміняти товар на такий самий:

 • якщо товар не влаштував покупця за кольором, розміром або формами;
 • не можна застосовувати за призначенням, але за умов, що товар не використовувався покупцем і має товарний вигляд, споживчі якості, заводську упаковку, пломби та документ купівлі.

Якщо в момент обміну такого ж товару немає, то покупець може:

 • купити будь-який інший товар;
 • отримати назад свої гроші, витрачені на купівлю товару;
 • змінити товар на такий самий, при першому ж його надходженні у продаж.

Під час процедури повернення грошей розрахунки з покупцем здійснюються виходячи з ціни на товар у день купівлі. Ви можете вимагати у продавця свої гроші назад, витрачені на купівлю товару, і він повинен їх повернути в той день, коли були пред'явлені ці вимоги або у разі відсутності можливості повернути всю суму протягом семи днів. Вимоги споживача розглядатимуться лише після пред'явлення товарного чека, який підтверджує купівлю, збереження повної комплектації товару, наявності упаковки від виробника, на якій має бути штрих-код та заповнений гарантійний талон. У випадках коли відбувається повернення товару неналежної якості, споживач зобов'язаний надати акт (з круглою печаткою), який він повинен отримати в спеціальному Сервісному Центрі. В акті мають бути зазначені «суттєві недоліки» придбаного товару. Ви можете домогтися заміни товару або повернення грошей, тільки якщо дотримуватиметеся всіх умов. Але є причини, через які Вам можуть не поміняти товар або не повернути гроші. Наприклад:

 • з дня купівлі товару, який не має недоліків, минуло понад два тижні;
 • товар, який не має істотних недоліків, але вже не має вигляду нового товару і є якісь дефекти, що виникли з вини покупця;
 • під час перевірки якості товару було виявлено факти, що свідчать про спробу розтину, ремонту чи інших порушень;
 • відсутність документа, що підтверджує придбання товару, гарантійного талона або повної комплектації товару.

Також варто звернути увагу на те, що згідно з п.3 ст.4 Закону України «Про захист прав споживача» споживач зобов'язаний:

 • у випадках, коли не зрозумілі умови використання купленого товару, споживачеві слід звернутися за консультацією до продавця, виробника або іншої особи для консультації з використання;
 • використовувати товар за призначенням та не порушувати умов експлуатації, зазначених у документах виробника або продавця;
 • щоб уникнути негативних наслідків використання товару, споживач зобов'язаний дотримуватись заходів безпеки, зазначених у документах виробника або у разі відсутності їх, дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки під час експлуатації товарів цієї категорії.