ROOMS НІМЕЧЧИНА

Сортування:
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.
Відгуків: 0
668 грн 668 грн/м.кв.

Ламіновані підлоги ROOMS мають особливо гарну екологічну сумісність протягом усього терміну служби.

Це варіюється від використання сертифікованої сировини із стійкого лісового господарства до строго контрольованого виробництва та тривалого терміну служби до екологічно чистої утилізації.

Одна кімната, багато можливостей
Зелене життя бачить, як будинки перетворюються на простори, які можуть робити все. Якщо ви живете «зеленим» життям, ви намагаєтеся уникати штучних матеріалів, наскільки це можливо, і дотримуєтеся компактного та гнучкого підходу до облаштування своєї вітальні. Іншими словами, ваша підлога повинна справлятися з усім, що ви на неї кидаєте: вона повинна без особливих зусиль протистояти краплям фарби, бризкам води і меблів, що постійно перетасовуються.

Колекції

Люкс
Наша колекція Suite з V-подібним зазором по всьому периметру та структурою з натурального дерева ідеально підходить любителям міцних та простих у догляді підлог. Колекція Suite доступна в 2 варіантах ширини і має чудовий вибір натуральних декорів.

Горище
Високоякісна обробка панелей товщиною 10 мм чудово вписується в сучасні житлові та робочі приміщення. Естетика поєднується з високою практичністю та створює затишну атмосферу.

Пентхаус
Наша колекція Penthouse рекомендується для розкоші для підлоги будинку, а також для комерційного використання. Колекції товщиною 12 мм забезпечують приємну звукоізоляцію та високий рівень комфорту при встановленні.

Система Аква Перли
Підлога ROOMS - це рішення на всі випадки життя. Їхня система Aqua Pearl захищає підлоги від води та всіх видів рідин; вони протистоять розливу до 24 годин. Наш час вдома може бути неймовірно неспокійним, тому вам потрібно викластися на повну. І якщо ви не усунете аварію негайно, вам нема про що турбуватися: ваша підлога прикриє вашу спину.

Ламінат Rooms – колекція високоякісного німецького ламінату. Гарантія 25-30 років у побутових умовах, що вкрай рідкісне явище, але не для цього преміального продукту найвищої якості. У виробництві плити HDF використовується соснова деревина. Кількість натурального матеріалу щонайменше 80-85%, а шкідливі речовини відсутні. Цей ламінат рекомендується для людей з підвищеною алергічною реакцією. За допомогою ламінату Rooms буде задоволено найвищі вимоги до покриття для підлоги.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ЛАМІНАТ ROOMS? ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКЦІЇ І СКЛАД ПЛИТ
HDF плита підвищеної щільності – це основна частина ламінату Румс, яка відповідає за його міцність та довговічність. Ця плита має найвищі властивості. Середнє значення щільності на поверхні та в центральній частині має мінімальні перепади, середня щільність 800кг/м3, що доводить про здатність такої плити витримувати максимальні навантаження, і доводить, що зчеплення замку ExpressCLICK відповідає міцності та щільності самої плити.
Декоративний шар – якісний папір, що імітує натуральну деревину. Фінішний шар, що захищає дошку від зовнішніх пошкоджень: подряпин, сонячних променів, вологи та інших.

* Увага! Колір ламінату на екрані залежить від налаштувань монітора/телефону і може відрізнятися від оригінального.

ROOMS НІМЕЧЧИНА Германия ЛАМИНАТ ЛАМІНАТ