CLASSEN НІМЕЧЧИНА

Сортування:
Відгуків: 0
609 грн 609 грн/м.кв.
Відгуків: 0
609 грн 609 грн/м.кв.
Відгуків: 0
609 грн 609 грн/м.кв.
Відгуків: 0
656 грн 656 грн/м.кв.
Відгуків: 0
656 грн 656 грн/м.кв.
Відгуків: 0
672 грн 672 грн/м.кв.
Відгуків: 0
672 грн 672 грн/м.кв.
Відгуків: 0
672 грн 672 грн/м.кв.
Відгуків: 0
672 грн 672 грн/м.кв.
Відгуків: 0
672 грн 672 грн/м.кв.
Відгуків: 0
672 грн 672 грн/м.кв. Немає в наявності
Відгуків: 0
672 грн 672 грн/м.кв.
Показати ще 12
1 2 3 4 5 6 >

Компанія Classen є одним із провідних виробників облицювальних матеріалів у Європі, завоювавши велику довіру багатьох клієнтів завдяки широкому асортименту високоякісного ламінату. Перед покупкою покриття для підлоги від цього бренду необхідно ознайомитися з деякими нюансами вибору, і зрозуміти, на що звертати увагу.

Технології

Classen Group (офіційний постачальник Німеччини) гарантує відмінну якість своєї продукції, для виготовлення якої використовується виключно екологічна сировина, вироблена самою компанією або придбана у надійних постачальників. Обсяги виробництва досить великі і становлять близько 60 млн. м2/рік ламінованих покриттів для різних умов експлуатації.

Вся продукція колекції гармонійно поєднує останні досягнення у виробництві ламінату, привабливий дизайн і повне дотримання всіх технологічних процесів виробництва.

Фахівці компанії розробили спеціальну технологію виготовлення матеріалу, згідно з якою ламінат має 4-х шарову структуру:

1. Перший шар виконує функцію захисту та оберігає від різних механічних впливів, негативного впливу вологи, ультрафіолетових променів та інших можливих пошкоджень. Спеціальні компоненти, у тому числі меламінова смола, є основними складовими верхнього захисного шару, завдяки чому покриття для підлоги здатне прослужити значний термін близько 25 років за правильних умов експлуатації.

2. Другий ламінат є декоративним шаром. Це спеціальний папір із певним зображенням, яке імітує зовнішній вигляд дерева, каменю, плитки з бажаними декоративними матеріалами.

3. Третій або транспортний шар HDF-плити, спеціальний матеріал, який виготовлений з деревних волокон високої щільності. Від цього шару залежить основні характеристики ламінату: теплоізоляція, механічна міцність, здатність протистояти волозі.

4. Останній четвертий шар забезпечує стабілізацію ламінату, підкладка відповідає за зручність експлуатації.

Особливості

В даний час клас міцності покриття ламінату визначається виходячи з характеристик несучого шару і має показники 31-34: чим вищий бал, тим вища стійкість ламінату до навантажень. Для приміщень із помірною проникністю досить ламінованого покриття 31, 32 класів.

Вологостійкий ламінат необхідно придбати з урахуванням особливостей приміщення. Ламінатне покриття 33 класу стане оптимальним варіантом, який можна використовувати як у різних кімнатах, так і в громадських. Найстійкіший і водостійкий клас ламінату 34. 34 клас купують небагато, оскільки це дуже дороге покриття призначене для особливих місць, які можуть зазнавати колосальних навантажень.

Підлоги Classen зараз доступні моделі 31, 32 та 33 класів. Залежно від товщини виробу, що збирається, вона може варіюватися від 7 до 10 мм. Пропоновані компанією ламіновані підлоги мають широкий спектр експлуатації та можуть застосовуватися як у житлових приміщеннях, так і у громадських будівлях.

Ламінат Classen має такі відмінні риси та характеристики:

  • Наявність єдиного сертифікованого блоку Megaloc, за допомогою якого можна побудувати покриття, що ламінує, за дуже короткий проміжок часу.
  • Використання як основа плити ХДФ-Е1, попередньо обробленої із спеціальної анкерної суміші.
  • Забезпечення надійності складового кия забезпечується унікальною конструкцією торцевих блоків Easyconnect.
  • Після патентування представлені покриття Classen - спеціальне просочення Isowaxx, що ефективно захищає блок від вологи та пилу/бруду.


Колекції І Колір

Головною особливістю, що відрізняє продукцію цієї компанії від ламінату інших компаній-виробників даної ніші, вважається високий рівень імітації фактури та кольору натурального дерева. Колекції покриттів Classen охоплюють усі відомі породи дерева, включаючи дуб, вишню, сливу, сосну, горіх та інші сорти. На даний момент бренд представив такі колекції у різних стилях.

Популярна колекція ламінатних покриттів ClassenTM:

Classen. Ця колекція – класика бренду, що складається із скромної кількості видів ламінату суворого стилю.

Sensa вважається ексклюзивною, витриманою та витонченою лінією. 10 мм ламелі цієї колекції шорсткі, мають натуральну структуру, мають підвищені водовідштовхувальні характеристики.

Wiparquet – серія із структурою, що імітує дуб, представлена ​​в деяких оригінальних кольорах. Інтер'єр із ламінату підкреслить вишуканий смак власника.

Екстравагантний. Це ламінат преміум-класу, оскільки він поєднує в собі грані старовинних ремісничих традицій та сучасні модні тенденції в оформленні внутрішнього простору житлових та нежитлових приміщень. Ламелі лінійки не мають фасок і точно передають справжню красу натуральної структури дерева.

Future - колекція цього ламінату представлена ​​численними лініями, кожна з яких характеризується чотиригранним скосом. Покриття мають 33 ступінь зносостійкості, незважаючи на невелику товщину - 8 мм.

Dafino - колекція рейок, що не мають достатньої точності скосу, щоб імітувати стругану структуру та штучно зістарені дошки різних кольорів. Відмінний вибір для любителів лофта або vintage інтер'єру.

Палаццо - покрівельні покриття, що передають переваги натурального каменю кольором і фактурою, що ідеально імітують керамогранітну плитку.

City – ця лінія сподобається любителям сучасних стилів, таких як хай-тек, мезонін. У ньому чудово поєднуються елегантність, рішучість, стиль.

Вибір кольорів ламінату Classen досить великий, моделі представлені у бежевому, білому, чорному кольорах, різних відтінках коричневого, сірого, рожевого.

Відкрийте для себе світ ламінату Classen. Широкий спектр різних поверхонь, форматів дошки та декорів, які виготовлені одним з провідних світових виробників ламінованих підлогових покриттів.

* Увага! Колір ламінату на екрані залежить від налаштувань монітора/телефону і може відрізнятися від оригінального.