ALSAPAN ФРАНЦІЯ

Сортування:
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Ламінат Alsafloor Osmoze 529 Дуб Аманд
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Ламінат Alsafloor Osmoze 536 Дуб Лін
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Ламінат Alsafloor Osmoze 450 Дуб Натуральний
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
950 грн 950 грн/м.кв.
Показати ще 12
1 2 3 4 5 6 7 >

Створена в 1995 році компанія EPI Flooring, французький виробник ламінованих покриттів для підлоги, пропонує професіоналам комплексні рішення для покриття всіх проектів по укладанню підлоги, реконструкції та нових, від побутового до інтенсивного комерційного транспорту.

З 1 січня 2014 року EPI Flooring об'єднується з ALSAPAN і називається ALSAPAN Flooring. Тримаємо заклад, що його промислова строгість і дуже широкий спектр прикрас в декоративних тенденціях помістять покриття підлоги ALSAPAN серед перших європейських гравців!

Новинка 2014 року: на додаток до своїх каталогів колекцій ламінату Homflor та Alsafloor компанія ALSAPAN Flooring видає 2 нові каталоги колекцій вінілу та колекцій паркету, дуже… Alsafloor!

ALSAPAN Flooring: відповідальна компанія, яка дбає про навколишнє середовище.

Перебуваючи в Ельзасі з моменту свого створення в 1995 році, в регіоні, особливо чутливому до екології, компанія ALSAPAN Flooring в 1999 році ініціювала справжній екологічний підхід, стурбований впливом шторму на французькі ліси. Матеріальна допомога сприяла лісовідновленню 20 га лісу та їх утриманню протягом 10 років.

ALSAPAN Flooring, промислова компанія, прихильна до збереження природних ресурсів нашої планети, обладнає свій завод у Марленхаймі фотогальванічними панелями для виробництва чистої та відновлюваної енергії.

Місцеве походження сировини (менше 200 км) та близькість заводу MARLENHEIM до торгових точок дозволяють обмежити транспортування та, отже, викиди CO2 у повітря.

Виробничий брухт використовується на місці як джерело енергії для обігріву приміщень та обладнання.

Всі продукти ALSAPAN Flooring сертифіковані PEFC, що означає, що деревина, що використовується у складі покриттів для підлоги, надходить з екологічно чистих лісів.

Система складання ламінату ALSAPAN Flooring нового покоління.

Zip'n'Go, розроблена компанією ALSAPAN Flooring, є новою системою зборки ламінованих підлог. Це полегшує складання короткої сторони лопатей за рахунок простого блокування.

Zip'n'Go є точним, оборотним і не потребує зусиль. Zip'n'Go був розроблений для полегшення, безпеки та прискорення установки.

Переваги підлогового покриття з ламінату

Стійкість до зношування. Завдяки різним шарам, з яких складаються ці підлоги, вони забезпечують рівень зносостійкості, що перевищує нормальні вимоги для комерційних приміщень.

 

  • Гігієнічність та простота очищення. Герметично закриті ці конструкції легко очищаються, забезпечуючи покупцеві високий рівень гігієни природним чином, без необхідності використання будь-яких специфічних і агресивних засобів.
  • Антистатик. Ці ламінатні підлоги усувають статичну електрику завдяки тому, що заряди розсіюються через електропровідний графіт підлоги. Ударостійкий. Ці матеріали витримують навіть падіння предметів.
  • Стійкий до подряпин. Завдяки його захисному шару ми можемо мати більшу стійкість до подряпин та подряпин на ринку.
    Простота встановлення. Встановлення цих покриттів проводиться швидко та легко.
  • Стійкість до вологи та вогню. Його висока природна вогнестійкість обумовлена ​​багатошаровою структурою. Крім того, завдяки водостійкості він ідеально підходить для ванних кімнат та кухонь.
  • Вони також відрізняються стійкістю до плям, зносу на сонці та звичайних побутових хімікатів.


Інновації, екологічна відповідальність та повага до навколишнього середовища є стовпами, на яких тримається визнання Alsapan, французької фірми, що працює на ринку декору понад сорок років. Колекції 12 мм Alsapan Tendance Pro AC6, Domofloor AC4 та Profloor AC5 відрізняються найвищими характеристиками та пропонують гарантію якості, підкріплену прихильністю бренду до сталого розвитку.

* Увага! Колір ламінату на екрані залежить від налаштувань монітора/телефону і може відрізнятися від оригінального.