SWISS KRONO ПОЛЬЩА

Сортування:
Відгуків: 0
499 грн 400 грн/м.кв.
Відгуків: 0
499 грн 400 грн/м.кв.
Відгуків: 0
499 грн 400 грн/м.кв.
Відгуків: 0
499 грн 400 грн/м.кв.
Відгуків: 0
499 грн 400 грн/м.кв.
Ламінат Swiss Krono Sigma D5380 Дуб Андромеда
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
499 грн 499 грн/м.кв.
Ламінат Swiss Krono Sigma D5379 Дуб Корін
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
499 грн 499 грн/м.кв.
Ламінат Swiss Krono Sigma D5384 Дуб Лариса
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
499 грн 499 грн/м.кв.
Відгуків: 0
499 грн 499 грн/м.кв.
Ламінат Swiss Krono Sigma D5375 В'яз Касандра
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
499 грн 499 грн/м.кв.
Ламінат Swiss Krono Sigma D5381 Дуб Офелія
дні
год
хв
сек
Відгуків: 0
499 грн 499 грн/м.кв.
Відгуків: 0
499 грн 499 грн/м.кв.
Показати ще 12

Ламінати SWISS KRONO ПОЛЬЩА

Ламінати Kronopol Польща являють собою матеріал, що складається в основному (близько 70%) з натуральної сировини, що є деревиною (у вигляді паперу), просоченою термореактивними смолами і пов'язану в процесі високого тиску на пресах. Таким чином, ми отримуємо фізіологічно безпечний продукт із відмінними функціональними властивостями, доступний у аркушах чи рулонах. Верхня сторона ламінату Kronopol Польща має декоративний шар, захищений захисним шаром. Декоративний шар, залежно від вибраного декору, може бути під дерево, камінь, фантазійний чи однотонний. З іншого боку, нижня сторона шліфується, щоб приклеїти ламінат Kronopol Польща до основи або з'єднати його з обраною несучою плитою (наприклад, ДСП, МДФ). Ламінат є матеріалом, надзвичайно стійким до механічних пошкоджень: подряпин, стирання, ударів, ударів, а також до складних погодних умов, таких як: перепади температур, волога, сонячні промені. Ламінат Kronopol Польща, що є гнучким матеріалом і має більш міцну поверхню, ніж у плит, що ламінує, ідеально підходить для вимогливих застосувань в меблів і внутрішній обробці. Ламінати Kronopol Польща, що мають кольорові еквіваленти в колекції кухонних стільниць та ламінованих плит Swiss Krono, створюють узгоджену пропозицію для дизайнерів, підрядників та користувачів інтер'єрів у громадських та приватних приміщеннях.

Ламінат Kronopol Польща є надзвичайно універсальним продуктом. Завдяки своїм властивостям, наприклад, гнучкості він легко формується, а також легко комбінується з іншими матеріалами (наприклад, приклеюється до ДСП, МДФ), що значно розширює можливості використання матеріалу і дає незліченні можливості аранжування.

Ламінати Kronopol Польща не піддаються корозії або окисленню, тому немає необхідності додаткового захисту їх поверхні (лакування або фарбування). Вони також були оснащені антибактеріальним покриттям — завдяки інноваційній технології за участю іонів срібла створена поверхня Sanitized, що запобігає зростанню 99,9% бактерій. Також вони мають клас гігієни Е1, не викликають алергії. Вони безпечні для людей та без проблем підходять для контакту з харчовими продуктами. Якщо ви очікуєте на підвищений захист, ми можемо запропонувати негорючий ламінат SWISS KRONO (версія STOP FIRE).

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

стійкість до подряпин, ударів та стирання - Всі дизайнерські рішення з використанням SWISS KRONO міцні та довговічні. Вони є ідеальним рішенням у місцях, де потрібна естетика у поєднанні з високою міцністю поверхні.
стійкість до різких перепадів температур, у тому числі навіть до сигаретного вогню – ідеально підходить для таких інтер'єрів, як кухні, склади, дачі та громадський транспорт. Інтер'єр довго залишається естетичним
стійкість до шкідливого впливу водяної пари - SWISS KRONO не розшаровується під впливом водяної пари
нечутливість до хімічних речовин, що найчастіше використовуються - Висока стійкість до хімічних речовин, що зазвичай використовуються в домашньому господарстві, що забезпечує комфортне використання.
стійкість до шкідливого впливу УФ-променів, завдяки чому вони зберігають свій початковий колір на довгі роки – стійкість до денного світла робить виріб естетичним на довгі роки. Ідеальне рішення там, де важлива стійкість кольору.

Ламінована підлога SWISS KRONO швейцарської компанії

А тепер – докладніше про колекції. Ламінована підлога заводу Kronopol Sp. z o.o. – це сила бренду та комфорт використання. Ламінована підлога SWISS KRONO стійка до подряпин і забруднення, надзвичайно проста і в той же час нітрохи не вимоглива у догляді. Швейцарська якість, понад 50-ти річна традиція та досвід у виробництві плит та продуктів на основі деревини. Ми присутні у кожному другому польському домі та у більш ніж 75 країнах у всьому світі!

* Увага! Колір ламінату на екрані залежить від налаштувань монітора/телефону і може відрізнятися від оригінального.