Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Укладання ламінату на підлогу з підігрівом

Укладання ламінату на підлогу з підігрівом

Ламіновані покриття для підлоги можна використовувати для підлоги з підігрівом.

Допускається укладання покриттів на підлозі з водяним підігрівом за умови, що обігрівається вся поверхня підлоги. Стяжка над провідниками тепла має бути товщиною близько 2 см.

Застосування бетонної стяжки пов'язане з необхідністю забезпечення рівномірного розподілу температури, можливістю її поступового підвищення та підтримання. Враховуючи більшу висихання підлоги в опалювальний сезон і пов'язані з цим зміни в розмірах, особливу увагу слід звернути на правильний монтаж підлог та збереження компенсуючих зазорів.

 

Додаткові заходи при укладанні на підлогах з підігрівом:

1. Стяжка повинна бути виконана відповідно до рекомендацій виробника.

2. Перед укладанням підлоги стяжку обов'язково прогріти, щоб запобігти просоченню вологи в наступний період. Цю процедуру необхідно виконати, незважаючи на пору року.

3. Якщо йдеться про цементний бетон, прогрівання можна починати через три тижні.

4. Температуру слід щодня підвищувати на 5 °C, доки не буде досягнуто максимум.

5. Встановити обігрів на максимальну продуктивність, не знижуючи температуру протягом 72 годин. Після завершення етапу максимального обігріву поступово знижувати температуру – щодня на 5°C.

6. Щоб перевірити, чи просохла стяжка, слід використовувати шматочки поліетиленової плівки (50 x 50 см). Плівку розкласти в кількох місцях на підлозі, краї щільно обклеїти стрічкою. Укладання підлог можна починати тільки в тому випадку, якщо через 24 години плівка не запарилася, а поверхня стяжки не змінила колір. В іншому випадку процес осушення підлоги необхідно повторити.

7. Обігрів слід відключити не пізніше ніж за два дні до укладання підлог.Температура повітря під час укладання повинна становити 18-22 °C. У разі значного охолодження приміщення обігрів включати поступово, щодня підвищуючи температуру на 5 °C до досягнення максимальної продуктивності. Це правило слід дотримуватись перед початком кожного опалювального сезону.

8. Температура поверхні ламінованого покриття для підлоги не повинна перевищувати 28 °C. Під час опалювального сезону рекомендується підтримувати температуру на рівні 20-22 °C за вологості 50–70 %.

 
« назад до списку статей