Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Оновлення асортименту ламінованих підлогових покриттів KRONOSTAR

Оновлення асортименту ламінованих підлогових покриттів KRONOSTAR

Оновлення асортименту ламінованих підлогових покриттів KRONOSTAR

Компанія ТОВ «СВІСС КРОНО» рада повідомити про запущену з березня 2020 року оновлену програму виробництва ламінованих підлогових покриттів KRONOSTAR.

У програму входять 12 колекцій підлогових покриттів завтовшки від 7 до 12 мм, що в сукупності складе понад 90 декорів, 35 з яких новинки.

Дуб Умбра, Дуб Нордік, Дуб Нова та Дуб Алтум з чудовою синхронною структурою поверхні підкреслили колоритність та багатство колекції SYNCHRO-TEC (8мм/AC5/33), яка тепер виробляється з надійним удосконаленим замковим з'єднанням 5G зі знімною гнучкою полімерною вставкою на торцевій частині дошки.

У новій структурі поверхні «MG - м'який блиск», яка надає вишуканості покриттю, представлені виразні Дуб Стемма та Дуб Мирум - новинки колекції EVENTUM (8мм/AC4/32, ширина панелей 244 мм). Це поєднання розкриває справжню красу дерева.

Класичні та універсальні текстури дуба доповнять колекцію SYMBIO (8мм/AC5/33) - Дуб Маелла у новій структурі «FS» та Дуб Сантерно у структурі «MG».

Новинки колекції GALAXY (8мм/AC4/32) виконані з чотиристоронньою фаскою.Дуб Цефей у структурі «MG», Дуб Ерідан у структурі «MX», Квазар у структурі «FS» передають характер матеріалів натурального походження – деревини та каменю.

Розмаїття до колекції IMPERIAL (8мм/AC3/31) внесли Дуб Верум, Дуб Фієста, Дуб Церта. Новинки колекції ECO-TEC (7мм/AC4/32) Старий Відень та Дуб Калобра допоможуть створити атмосферу гармонії з природою. До шести декорів розширилася колекція сучасних та практичних покриттів для підлоги PRIME LINE (7мм/AC3/31).

Оновлений асортимент у сегменті ламінованих підлогових покриттів KRONOSTAR допоможе знайти дизайнерські рішення для оформлення будь-якого інтер'єру та викликає величезний інтерес з боку покупців та партнерів продукції СВІСС КРОНО! Приходьте до нас у салон!

 
« назад до списку статей