Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ СТВОРИТИ ІДЕАЛЬНУ ЛАМІНОВАНУ ПІДЛОГУ

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ СТВОРИТИ ІДЕАЛЬНУ ЛАМІНОВАНУ ПІДЛОГУ

Водостійка підлога для ванної кімнати, повної руху вітальні або міцна підлога для кухні: наша колекція ламінату має рішення для всього, що вам потрібно. Ми радо допоможемо з вашим проектом, знайшовши підлогу, яка підходить для вас та вашого дому.
Ознайомтеся з нашою колекцією Capture  Колекція пропонує 18 унікальних дизайнів із небаченим рівнем вишуканості.
Природна натуральність декору. Завдяки елегантності та автентичності колекції Capture, її майже неможливо відрізнити від справжньої деревини. Наші високоякісні підлоги — це результат досконалої майстерності та інновацій. Саме тому ви не можете проґавити наші ламіновані підлоги Capture.
Capture охоплює ваш інтер’єр природною красою у поєднанні з усіма зручностями, що пропонує ламінат. Насолоджуйтесь реалістичним виглядом та відчуттям деревини у кожному сучкові, тріщині, зерні та шві вашої підлоги. Ця колекція ламінату ближче до справжньої деревини, ніж можна собі уявити.
Вишукані дизайни з автентичними структурами
Ви ніколи ще не стикалися з подібним ламінатом: його колір та структура охоплюють усю поверхню разом зі швами та волокнами деревини, завдяки чому Capture не відрізняється від справжньої деревини.
Водонепроникність на 100 %
Використовуйте Capture для вашої кухні, ванної кімнати або коридору. Інноваційне покриття HydroSeal не залишає жодного шансу рідинам.
Стійкість до подряпин та плям
Насолоджуйтесь безтурботним життям. Capture відзначається легким доглядом та винятковою стійкістю до подряпин. Ваша підлога ще багато років радуватиме вас своїм свіжим виглядом.
 
« назад до списку статей