Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Ламінат: популярні питання та відповіді

Ламінат: популярні питання та відповіді

У цій статті ми постаралися зібрати найбільш популярні питання про ламінат, які задають багато клієнтів. Деякі з них у сучасності втратили свою актуальність і стали більше міфами, ніж фактами через постійне вдосконалення технологій при виробництві матеріалів для підлоги.

Як вирішувати ламінат?

Укладання ламінату – це нескладний процес, описаний точно до кожного етапу в інструкції, яку додає виробник. Покриття для підлоги має вбудовану замкову систему, яка робить можливим монтувати панелі шляхом стикування.

Чому ламінат не рекомендується відразу укладати після покупки?

Справа в тому, що у складі цього матеріалу щонайменше 85% натуральної деревини, якій властиво стискатися та набухати залежно від мікроклімату в приміщенні. Якщо полотно підлоги монтувати відразу після покупки, воно може утиснутися і утворити тріщини і щілини, або збільшитися в розмірах, роблячи поверхню горбистій і нерівної. Оптимальним буде залишити розпаковані планки в сухій світлій кімнаті щонайменше 24 години, щоб дати їм звикнути до клімату в приміщенні.

Чи можна приклеювати планки до основи?

Ламінат укладається так званим плаваючим способом, панелі не можна приклеювати до основи, це не дозволить матеріалу розширюватися і стискатися.

Чи потрібно вирівнювати основу перед монтажем?

Перед укладанням основа обов'язково має бути вирівняна і висушена, очищена від частинок пилу, бруду.Правильно підготовлена ??основа безпосередньо впливатиме на те, чи правильно укладено ламінат, чи дотримано всіх правил і норм. Нерівна основа може значно скоротити термін експлуатації підлоги, що ламінує.

Чи можна ходити ламінатом відразу після укладання?

Так, покриття повністю готове до експлуатації після закінчення монтажних робіт.

Яка максимальна площа укладання без використання компенсаційних швів?

У приміщеннях розмір яких більше 10 метрів у напрямку довжини планки та 8 метрів за шириною планки необхідно оформлювати компенсаційні шви.

Чи потрібно укладати плівку під ламінат?

Поліетиленова плівка укладається на будь-яку мінеральну основу (цемент, бетон, наливні підлоги). Її відсутність може призвести до утворення конденсату, який потраплятиме через підкладку на ламінат, руйнуючи його цілісність та стики. Варто уточнити, що укладати підлогове покриття поверх наливної підлоги рекомендується мінімум через два тижні, щоб він закріпився текстурно і "влягся". Потім стелиться гідроізоляційна плівка і починається безпосередньо процес монтажу з укладання підкладки та монтажу самого покриття. Ознайомившись ближче з технічною стороною підлоги, що ламінує, і всім що пов'язано з його укладанням і доглядом, експлуатація буде простою, приємно, довговічною.

 
« назад до списку статей