Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Ламінат плюс чи мінус.

Ламінат плюс чи мінус.

Сьогодні,на ринку підлогових покриттів, велика кількість матеріалів. Вибрати складно, з урахуванням безлічі плюсів і мінусів у кожного з них. Ми зробили порівняння не велике порівняння Що краще? Які характеристики важливі для вас?
Вініл і ламінат за ціною мають безліч варіантів. Але найдешевший вініл в 2 рази дорожче дешевих пропозицій ламінату. У високому ціновому сегменті різниця вже не така велика, але вінілова підлога все одно дорожче на 20-30%.Ламінат,не дивлячись на різні добавки, переважно складається з волокон дерева. Вініл, практично повністю, в основі має штучні матеріали.При цьому, виділення шкідливих речовин в повітря знаходиться на мінімальному рівні для обох покриттів. Але все ж, за рахунок складу, виграє ламінат.Ламінат вологостійке покриття підлоги. Є і водостійкий ламінат, але цей захист діє обмежений час при контакті з водою. Вінілова підлога це 100% водостійкий матеріал. Її можна мити великою кількістю води і використовувати у ванній кімнаті, кухні та інших вологих приміщеннях.Дуже важлива характеристика для підлоги - це її структура на дотик.

Приємні тактильні відчуття від ходьби босоніж важливі для домашнього затишку. Це впливає і на зовнішній вигляд. Ламінат, завдяки захисному шару, може мати більш глибокий та натуральний малюнок. Дорогі варіанти ламінованої підлоги практично не відрізняються від натурального дерева. Вінілова підлога також має варіанти з глибокою структурою дерева, але це невелика кількість дорогих позицій. У дешевому сегменті вініл і ламінат схожі за структурою.Ламінат призначений як для комерційних ,так і домашніх приміщень. Він досить міцний по зносостійкості, але вінілову підлогу розроблено для більш великих навантажень (аж до складських приміщень). Вініл навіть при пошкодженні зберігає свої зносостійкі властивості. Ламінат краще протистоїть подряпинам від гострих предметів, але, в цілому, менш довговічний.Вініл це еластичне покриття. Більшість ударів від падіння предметів не завдадуть шкоди. У гіршому випадку, буде вм'ятина. На ламінаті ж, при сильному ударі, виникають відколи і це веде до руйнування.Вініл тонше, ніж ламінат, і також з меншим показником теплоізоляції. Тому ламінована підлога буде більш теплою. Якщо використовувати замковий вініл з підкладкою, то вінілову підлогу можна зробити трохи тепліше, але все одно холоднішою за ламінат.Через високу щільність та низьку теплоізоляцію, вінілова підлога є відмінним варіантом для використання теплої підлоги. Вініл дуже ефективний з системами теплої підлоги. SPC вініл за цим показником дуже близький до плитки. Ламінат можна використовувати з теплою підлогою і підвищити ефективність правильно вибравши покриття, але це вимагає дотримання безлічі умов і буде гірше за вініл.Вінілова підлога - це м'яке покриття. При ходьбі та ударах немає шуму і гулу. Замковий вініл набагато тихіше, але навіть клейовий варіант або SPC - це тихі підлоги. Ламінат це тверда і гучна підлога. Значно знизити шум можна використовуючи спеціалізовані підкладки, але вініл все одно буде тихіше.
Еластичність вінілової підлоги робить її комфортною при ходьбі. Звичайно, клейові варіанти дуже тонкі, а SPC вініл жорсткіший, але це все одно комфортніше, ніж ламінат.Вогнестійкість ламінату майже у всіх виробників С (fl) s1, а вся вініловк підлог має клас B (fl) s1. Тобто вініл на клас вище і безпечніше за даною

 
« назад до списку статей