Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Ламінат на балконі та лоджії – основні переваги та особливості експлуатації.

Ламінат на балконі та лоджії – основні переваги та особливості експлуатації.

Вибір ідеального покриття для підлоги дуже непросте завдання, особливо якщо йдеться не просто про житлове приміщення, а лоджію і балкон. У разі важливо враховувати певні особливості, які допоможуть прийняти правильне рішення.

Правильний монтаж та виконання підготовчих робіт зможуть дати той бездоганний зовнішній вигляд, який радуватиме своїм стилем та привабливістю протягом багатьох років. Ламінат чудово підходить як підлогове покриття для балкона і лоджії, при цьому асортимент дизайнів і палітра кольорів відкривають практично необмежені можливості в процесі вибору. Однак дуже важливо дотримуватися певних правил підбору матеріалу та його монтажу для отримання бажаного результату.

Кілька переваг використання ламінату для лоджії

На практиці неодноразово було підтверджено, що ламінат для балкона та лоджії є чудовим рішенням. Він має кілька цікавих та привабливих особливостей. Верхнє захисне покриття, до складу якого входять смоли та синтетичні речовини, забезпечує стійкість до пошкоджень та механічних впливів. При цьому декоративний шар може мати найрізноманітніший дизайн, відкриваючи необмежені можливості вибору ідеального варіанту.


Технічні параметри ламінату для лоджії

На сьогоднішній день представлений досить широкий асортимент ламінату, який відрізняється за своїми експлуатаційними властивостями та технічними характеристиками. При виборі покриття для підлоги для лоджії або балкона фахівці рекомендують враховувати такі особливості, як клас, товщина ламінованої дошки, міцність та інше. При цьому привабливими особливостями цього матеріалу можна виділити такі аспекти:

 

  • стійкий до механічних пошкоджень;
  • Високий рівень зносостійкості;
  • Стійкість до впливу вологи;
  • Звукова та теплоізоляція.

 


Естетична сторона підлогового покриття

Залежно від індивідуальних уподобань та побажань можна вибрати певну колірну гаму, фактуру та малюнок ламінату, який ідеально впишеться в інтер'єр та наповнить його неповторним комфортом та затишком. Дизайн підлоги, що ламінує, залежить від декоративної плівки, яка може імітувати найрізноманітніші малюнки. Естетична привабливість та здатність витримувати досить великі навантаження без шкоди привабливості забезпечують даному матеріалу широку популярність. При цьому він не деформується і не роздувається при різкому перепаді температур або нетривалій дії вологи. Для додаткового захисту матеріалу можна обробити замки спеціальним герметиком.

 

Особливості експлуатації ламінату

У процесі вибору ламінату для монтажу на балконі або лоджії фахівці рекомендують дотримуватись кількох основних особливостей. Адже саме від них залежить довговічність панелей, які прослужать досить довгий час. Зокрема, важливо подбати про утеплення приміщення, в ньому не повинно бути сиро і холодно. Неодмінно варто звернути увагу на колекціюImpressive від Бельгійського виробника Quick- Step як підлогове покриття. Її привабливі технічні характеристики добре доповнюють відмінну функціональність та привабливий зовнішній вигляд. Матеріал стійкий до вологи, механічних пошкоджень та не вигоряє під впливом ультрафіолетового випромінювання. При цьому він безпечний та відповідає всім вимогам ГОСТ та міжнародним стандартам. Для балкона та лоджії краще вибирати ламінат із високим показником водостійкості, а також здатністю витримувати різкий перепад температур.

 

Вибір покриття для підлоги для лоджії - досить важливий і серйозний процес, до якого слід поставитися з особливою відповідальністю. Такий підхід забезпечить чудовий результат, який збережеться у бездоганному стані багато років.

 
« назад до списку статей