Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Ламінат для вологих приміщень

Ламінат для вологих приміщень

Ламінат для вологих приміщень

Ламінат, безсумнівно, є одним з найпоширеніших підлогових покриттів і його можна знайти в більшості приміщень. Однак для так званих вологих приміщень, таких як кухні, ванні кімнати, сауни або туалети, колишнім правилом було: зона, вільна від ламінату. Але ж цей час закінчився! З вологостійким ламінатом, таким як продукція  laminat.in.ua (Global), можна отримати всі переваги ламінату в приміщеннях з підвищеною вологістю та можливими водяними бризками. Для цього водонепроникного ламінату не страшні калюжі води, наприклад біля душу.

 

Ламінат у вологих приміщеннях - чи це можливо?

Якщо ви думаєте про ламінат у вологих приміщеннях, відразу приходять на думку образи здутих швів і хвилястих підлог. Звідси можна було дійти висновку: насправді, це не дуже хороша ідея!

Особливо це актуально, якщо для цієї мети планують використовувати звичайний ламінат. Звичайні ламінатні панелі складаються приблизно на 90% деревини. Несуча плита HDF становить основу високоякісного ламінату, але має високу здатність до набухання. Незважаючи на тонкий, але міцний верхній шар, це робить їх особливо сприйнятливими до проникнення води. На кухні та в санвузлі, але особливо у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната або сауна, часто буває висока вологість і частіше відбувається розбризкування води. Навіть якщо ви вчасно витираєте бризки або калюжі води, занадто великий ризик проникнення вологи в панелі, що призведе до їх здуття, особливо в області стиків, та нанесення непоправної шкоди підлозі. Тому ми рекомендуємо вам не використовувати звичайний ламінат.

В той же час ми пропонуємо вам ідеальне рішення для заміни: вологостійкий ламінат!

Альтернатива плитці: вологостійкий ламінат

Завдяки  laminat.in.ua (Global) вам не доведеться обходитися без затишної атмосфери ламінованої підлоги навіть у приміщеннях, які часто контактують з вологою:

Завдяки постійному вдосконаленню нам вдалося зробити ламінатні підлоги, які дуже схожі на паркет, але завдяки спеціальній обробці не мають недоліку набухання. Замість того, щоб мати справу з хвилястою підлогою, яка часто роздувається, краще зупинити свій вибір на вологостійкому ламінаті Quick Step . Це покриття для підлоги підходить для вологих приміщень і поєднує в собі багато переваг ламінату. Приваблива підлога, спеціально призначена для вологих приміщень, доступна у різних варіантах дизайну у спеціалізованих магазинах: версії з імітацією натурального дерева виглядають як паркет.

Завдяки системі замків ви можете легко самостійно укладати ламінат для вологих приміщень, як звичайно. Для захисту основи від пошкоджень, спричинених водою, рекомендується використовувати герметик на компенсаційних швах. Силікон є ідеальним матеріалом для цього, тому що він просочує та запобігає проникненню рідини.

  • Природно зі світлостійкістю: підлога має світлостійкість відповідно до рівня 6, найвищого за шкалою синьої вовни. Це означає, що навіть під час тривалого впливу сонця вони зберігають стійкість кольору і не вигорають.
  • Гігієнічність з антибактерицидним покриттям: Поверхня: Звичайно, для вас важливо, щоб ваша підлога була якомога чистішою та вільнішою від бактерій.

Отже якщо ви шукаєте особливо вологостійке покриття для підлоги, вам слід вибрати одну з підлог laminat.in.ua (Global)!

 
« назад до списку статей