Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Ламінат для ванної

Ламінат для ванної

Ламінат для ванної

У ванній кімнаті часто буває висока вологість, і підлога може промокнути. Тому ламінат має бути водонепроникним, щоб витримувати такі умови. Ще кілька років тому ламінат для ванни або вологих приміщень був немислимий. Плитка – це класика у ванній кімнаті. Крім того, звичайний ламінат не підходить для ванної через відсутність водостійкості.

Завдяки сучасним виробничим процесам, новим технологіям і передовим матеріалам тепер є практична та елегантна альтернатива класичній плитці для ванної! Ламінат  laminat.in.ua (Global)— це саме те, що вам потрібно, якщо ви хочете зробити свою ванну більш затишною. Різні декори під дерево і камінь, а також безліч переваг роблять ці покриття для підлоги практичним прикрасою ванної кімнати і нічим не поступаються набухає плитці!

 

Ламінат та волога: чи стає це проблемою у ванній кімнаті?

Дерев'яна підлога і волога - вони просто несумісні. Оскільки ламінат  laminat.in .ua (Global ) також на 90 відсотків складається з дерева, він реагує на умови довкілля. Наприклад, якщо ламінат знаходиться у ванній кімнаті, у довгостроковій перспективі навряд чи вдасться уникнути здуття. Це може призвести до пошкодження ламінату у ванній кімнаті. Наша унікальна ламінована підлога Atlantic, навпаки, без проблем витримує вплив вологи і повністю підходить для вологих приміщень і здатна до набухання!

 

Переваги статі laminat.in.ua (Global) у ванній кімнаті кімнаті

До підлоги у ванній кімнаті пред'являються високі вимоги – а витримати їх може далеко не кожне покриття для підлоги:

  • Природно зі світлостійкістю: підлога має світлостійкість відповідно до рівня 6, найвищого за шкалою синьої вовни. Це означає, що навіть під час тривалого впливу сонця вони зберігають стійкість кольору і не вигорають.
  • Гігієнічність з антибактерицидним покриттям: Поверхня: Звичайно, для вас важливо, щоб ваша підлога була якомога чистішою і вільнішою від бактерій. Отримайте всі ці переваги та зовнішній вигляд ламінату у ванній кімнаті. Здуття, спричинене попаданням вологи та вологи на підлогу, залишилося в минулому.

Ламінована підлога зі стилем для ванної кімнати

Однак у ванній підлогове покриття повинно мати не тільки практичні властивості, в ідеалі воно повинно також надавати ванній кімнаті унікального характеру. Різні декори дозволяють створити у ванній кімнаті саме стиль, який потрібно. Ви любите ламінат яскравий та чистий? Тоді декор Quick Step – це те що вам треба! Чи ви надаєте перевагу теплій атмосфері з природними коричневими тонами?  Classen створює у вашій ванній кімнаті справжній оазис благополуччя!

 

Вибирайте ламіновану підлогу  laminat.in.ua (Global)для ванної кімнати!

 
« назад до списку статей