Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / ламінат для офісу

ламінат для офісу

Перенесіть повсякденне офісне життя на ламінат

Кожен, хто шукає відповідне покриття для офісу, звернувся в потрібне місце laminat.in.ua  (Global)! Ламінат не тільки візуально прикрашає офіс, а й витримує всі вимоги до повсякденного офісного життя. Однак зверніть увагу на клас експлуатації ламінату: в залежності від призначення підлоги необхідний вищий клас експлуатації. Після того, як ви знайшли відповідний клас обслуговування, ви можете вибирати між різними декорами! Будь то світлий або темний, зі спокійною або інтенсивною текстурою, класичний або особливий: laminat.in.ua (Global) ви знайдете відповідний ламінат для офісу — на свій смак

 

Чи достатньо міцний ламінат для офісу?

Співробітники постійно ходять по офісу, щоб потрапити на зустрічі, випити каву або скопіювати документи. І клієнти, і співробітники входять до офісу у вуличному взутті та приносять бруд. Офісні стільці щодня катаються сюди-туди, а кулькова ручка то тут, то там падає на підлогу. Підлога офісу має витримувати великі навантаження. Однак ламінат рекомендується для офісу, оскільки він вражає своєю міцністю. Хоча він складається в основному з дерева, ламінат набагато стійкіший, ніж паркет. Тому що: Тверда поверхня захищає підлогове покриття від подряпин і вм'ятин, а основний матеріал HDF із вбудованою системою Aqua Stop також захищає від здуття у разі перекидання чашки кави.

Ламінат для офісу - як підібрати клас використання!

Різні класи використання вказують на придатність ламінату для різних житлових приміщень. Для офісу вибирайте ламінат із класами експлуатації від 31 до 33. Різниця в ступені використання:

 

  • 31: Цей клас використання описує використання ламінату в комерційних приміщеннях з низьким рівнем використання - ідеально підходить для невеликого офісу з невеликою кількістю співробітників.
  • 32: Ламінат цього класу використання підходить для комерційних приміщень із середньою інтенсивністю використання, наприклад, в офісі відкритого планування з кількома співробітниками.
  • 33: Цей клас використання призначений для комерційних приміщень з інтенсивним використанням, особливо для великих офісів з конференц-залами, що часто використовуються, тощо.

Стильний ламінат для офісу.

Ламінат надає вашому офісу саме той стиль, який ви хочете. Ви віддаєте перевагу сільській атмосфері, змішаній із сучасними елементами? Для цього ідеально підходить ламінат Classen, оскільки є вибір декорів з інтенсивною структурою Ви віддаєте перевагу стриманому вигляду? Потім виберіть підлогу, що імітує плитку, наприклад лінію Quick Step. Як бачите, з ламінатом від laminat.in.ua (Global) можливий практично будь-який стиль інтер'єру!

 
« назад до списку статей