Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Купайтеся у вишуканості з ідеальною підлогою для ванної кімнати

Купайтеся у вишуканості з ідеальною підлогою для ванної кімнати


Купайтеся у вишуканості з ідеальною підлогою для ванної кімнати


Ванна кімната — це місце, де можна заспокоїтися і відпочити. Це те місце, де ви зможете розслабити набряклі м’язи у душі після важкого тренування, а також поглянути на себе у дзеркало перед тим, як вийти за двері. Вона також може бути місцем, де комфорт має найбільше значення.


Зручні підлоги, які ідеально підходять для ванної кімнати
Оптимальний комфорт має підлога, що поєднує теплоту та вишуканість. Приємне оточення, яке створить дерев’яна підлога, може здатися неможливим у ванній кімнаті, але не бійтеся: завдяки останнім інноваціям підлога, що на 100% захищена від води і є водночас зручною, стала реальністю.
Чому ви полюбите Quick-Step у своїй ванній кімнаті 

 Гарантована водонепроникність
Очевидно, що першочерговою якістю, яку повинна мати підлога ванної кімнати, є абсолютна водонепроникність. Вишукані вінілові підлоги Livyn дозволять вам купатися і не хвилюватися про підлогу. У ванній кімнаті також може бути тепле відчуття ламінату: завдяки технології водонепроникного покриття HydroSeal ламіновані підлоги Quick-Step серії Eligna, Impressive (Ultra) та Majestic легко витримують навіть найзначніші сплески води.
Підлога на будь-який смак

Стильне відчуття від декорів під природний камінь, теплий дуб або горіх, свіжий вигляд вибіленої деревини ви знайдете прекрасну підлогу на ваш смак. А для ідеальної обробки можна вибрати відповідні плінтуси, що доповнять ваш улюблений декор підлоги, чи готовий до фарбування базовий білий плінтус, який можна пофарбувати в будь-який колір.

 
Стійкість до плям та подряпин
Ваша кімната — це місце, де можна змити пісок і бруд після дня на пляжі або інтенсивної подорожі на гірських велосипедах. Це означає, що підлога має витримувати часте і регулярне прибирання. Що більш важливо, вам не захочеться, щоб пісок і бруд залишили подряпини чи плями на підлозі. Завдяки захисній технології Scratch Guard and Stain Guard ви можете бути спокійними: ламіновані та вінілові підлоги витримають будь-що, а ви зможете прибрати їх за мить.
Роки якості без турбот
Стійка до зношування підлога для ванної кімнати — це вибір, яким ви будете насолоджуватися багато років завдяки 20-річній гарантії на всі вінілові підлоги Livyn. А якщо ви виберете підлогу із серії Eligna, Impressive (Ultra) чи Majestic, то зможете насолодитися 25 безтурботними роками.
 
 
 
 
 
 
« назад до списку статей