Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Колекція Classen Ambience

Колекція Classen Ambience

Classen Ambience - це колекційна лінійка ламінату від німецького концерну «Классен», що спеціалізується на випуску довговічних підлогових покриттів. З 1963 року виробник послідовно нарощував виготовлення продукції, довівши щорічні обсяги до 80 мільйонів квадратних метрів. Півстолітня практика використання свідчить про надійність і високу якість ламінату для побутових або офісних приміщень. Зносостійкість 33 класу гарантує 25-річний термін активної експлуатації.

У колекції Authentic Ambience реалізовано інноваційні рішення:

  • система укладання Megaloc полегшує та спрощує процес монтажу;
  • спеціальне зовнішнє покриття антибактеріальним складом Microban;
  • фірмове просочування деревини Isowaxx захищає стики від пилу або вологи;
  • широка гама вибору серед натуральних декоративних фактур поверхні;
  • екологічна безпека, нешкідливість для здоров'я людей, домашніх тварин.

Особливості лінійки Ambience бренду Classen

Преміальні характеристики колекції 2020-го року дозволяють укладати підлогове покриття з імітацією під натуральну деревину в приміщеннях, де постійно перебувають діти, в медичних закладах.Купити ламінат можна на цьому сайті. Заявлена ??щільність вологостійкої дошки відповідає показнику 850 кг/м3, а напівматова поверхня ушляхетнює внутрішній інтер'єр будь-якого приміщення.

В онлайн-каталозі містяться декори з чотиристоронньою фаскою та товщиною 10 мм.Натуральна структура грубої дошки, обробленої ручним методом, створює враження об'ємності при ідеальній гладкості поверхні. Стійкість до механічних пошкоджень та попадання вологи дає можливість використовувати поширені способи очищення миючими засобами, що не містять абразивних елементів. Забарвлення імітують старе дерево під світлий або темний дуб, а також сосну. Лінійка Ambience витримує високе навантаження на поверхню. Термін служби збільшено на п'ять років у порівнянні з аналогами за рахунок використання спеціальної технології ламінування.

 
« назад до списку статей