Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Як закрити стик між плиткою та ламінатом?

Як закрити стик між плиткою та ламінатом?

  Сьогодні таке покриття для підлоги як ламінат є найактуальнішим і затребуваним, яке можна використовувати ¦майже у всіх кімнатах і приміщеннях. Тим не менш, використовувати його в таких кімнатах як ванна кімната, передпокій або кухня не зовсім практично. Для таких кімнат найкраще підходить керамічна плитка. Однак ламінат на кухні можна використовувати в обідній зоні, а решту приміщення викладається плиткою. І тут постає питання: як закрити стик між плиткою та ламінатом?

Для того, щоб стик виглядав акуратним і красивим, його потрібно якісно приховати. Враховуйте при цьому, що плитка і ламінат відрізняються між собою по товщині. Отже, їх необхідно викладати одному рівні, щоб отримати плавний перехід. Не забудьте залишити проміжок між ламінатом і плиткою приблизно в 0,5 см для того, щоб дерево від різних умов температур і вологості могло розширюватися або стискатися, при цьому не пошкоджуючись і не здуваючись.

 

Встановлення порожків

Зручний та найпрактичніший спосіб приховати стик між плиткою та ламінатом – встановлення порожків. За цією ж технологією можна закрити будь-які стики підлогових матеріалів, наприклад між плиткою і плиткою. На сьогоднішній день існує величезний вибір порожків. Вони відрізняються за матеріалом: пластикові, дерев'яні, металеві або алюмінієві та ін. Бувають різні види і кольори. Розглянемо докладніше найпопулярніші.

 

Дерев'яні поріжки

Дерев'яні поріжки дуже популярні, а також екологічні та найкрасивіші. Вони чудово підходять до ламінату.Однак при цьому вони поступаються гнучкістю пластиковим порожкам. І тому їх не можна застосувати при хвилеподібному стику. Також хотілося б відзначити, що дерев'яні поріжки вибагливі в експлуатації та потребують особливого догляду.

Пластикові поріжки

Для створення хвилеподібного стику чудово підійде поріжок із пластику. Вони на ринку відносно нещодавно, проте швидко стали популярними та затребуваними. Поріжки добре гнуться, приймаючи потрібну форму і відмінно захищають стик від пилу та бруду.

Металеві поріжки

Перевагою металевих поріжків перед іншими є їхня міцність. Металеві поріжки чудово підійдуть до будь-якого інтер'єру, тому що можна вибрати необхідний колір матеріалу з представленого на ринку різноманітності. Металевий поріжок можна вибрати в колір плитки або ламінату, а також розглянути варіант кольору будь-яких елементів інтер'єру і тим самим підкреслити дизайн. Якщо склалася ситуація, що ламінат та плитка лежать на різних рівнях, то в даному випадку можете скористатися різнорівневим металевим порожком, який допоможе згладити перепад.

< /p>

Алюмінієві та гумові поріжки

Алюмінієві поріжки використовуються на рівних стиках. А для хвилеподібних стиків краще підійдуть гумові поріжки. Установка алюмінієвого поріжка складе особливих труднощів.Цю роботу можна зробити своїми руками і лише за кілька хвилин. Тільки важливо не забути залишити 0,5 см між матеріалами. Щоб закріпити поріжок необхідно заздалегідь виконати отвори в стяжці для шурупів. Як правило, вони йдуть у комплекті з порожком. Достатньо прикрутити поріжок шурупами, щоб він був нерухомим.

Кріплення порожків

У деяких випадках для того, щоб приховати шурупи з поверхні порожка, його можна закріпити іншим способом. Відразу потрібно заповнити щілину силіконовим герметиком, щоб у щілину не потрапляла пил та волога. Як кріплення порожків можна використовувати кріпильні рейки, які прикручуються шурупами до стяжки. Саме на кріпильні рейки потім прикріплюють поріжок для ламінату та плитки. Як альтернативу можна використовувати рідкі цвяхи.

Гнучкий поріжок або молдинг

Для закриття хвилеподібних стиків різних матеріалів можна скористатися і гнучким порожком. Він встановлюється на пластмасовий профіль із опуклостями, за допомогою яких він кріпиться над покриттям підлоги. Потрібна додаткова фіксація за допомогою шурупів. Щоб молдинг був гнучкішим, перед встановленням його можна опустити в теплу воду приблизно хвилин на 20-30.

Навіщо використовувати поріжки та молдинги

Поріжок або молдинг необхідний, щоб закрити стик між плиткою та ламінатом, і надати йому привабливого зовнішнього вигляду. Також поріжки запобігають попаданню пилу та вологи, що збереже ваш ламінат зсередини. Поріжки також приховують звуження та розширення ламінату. А також дозволяють зонувати простір.

 
« назад до списку статей