KAINDL АВСТРІЯ

Сортування:
Відгуків: 0
822 грн 822 грн/м.кв.
Відгуків: 0
822 грн 822 грн/м.кв.

Ламінат KAINDL (Австрія)

Купити найкращий ламінат Kaindl у нашому інтернет магазині.

Ламінат Кайндл був уперше випущений понад сто років тому. Сьогодні KAINDL FLOORING GmbH займає значну частку ринку своєю якісною продукцією.

Однією з переваг ламінату Kaindl, яка відрізняє його від інших виробників, є широкий асортимент продукції. Така кількість продукції дозволяє втілити у життя сміливі дизайнерські ідеї.

Салон підлогових покриттів надає вам можливість вибрати та замовити ламінат Кайндл у нас на сайті прямо зараз!

Підлога виробництва Kaindl це висока стійкість до стирання, а також довговічність служби, забезпечена австрійською якістю продукції Kaindl.

Ламінат Kaindl у нас виготовлений для 32-го класу стирання. товщина ламінатної дошки Kaindl становить 8-10 мм, що дає можливість використовувати ламінат Kaindl у житлових приміщеннях із середнім та високим навантаженням, а також у комерційних приміщеннях із середнім навантаженням. Традиційна якість Kaindl підтверджена високими та довгостроковими гарантіями на ламінат Кайндл. Ламінатна підлога Каїндл є зносостійкою, вологостійкою і дуже міцною. Вони стійкі до дії сонячного світла, антистатичні.

Каїндл - ламінат, який дуже просто і легко укладати - оснащений сучасною системою без клейових замків. Такі замки забезпечують легкий та швидкий демонтаж підлогових покриттів. Система замків ламінату Кайндл з підвищеними показниками міцності дозволяє створити рівне і безшовне підлогове полотно. Завдяки цьому, при правильному укладанні та дотриманні рекомендацій щодо догляду, підлога зможе прослужити вам понад 30 років. Підлога Кайндл не боїться випадково пролитих рідин, не вбирає в себе забруднення, має антистатичні та антибактеріальні властивості. Все це досягається за рахунок спеціальних просочень та унікальних технологій створення верхнього шару ламінованої дошки. Крім того, компанія Кайндл дбає про зовнішній вигляд свого покриття, випускаючи колекції в різноманітній кольоровій гамі.

Екологічна та безшумна підлога

Стійкість та тиша. Kaindl вражає не лише вбудованою ізоляцією від ударного шуму. Нова лінія покриття для підлоги екологічно безпечна, як ніколи раніше. У ванній або кухні: Kaindl - ідеальна підлога для всіх, хто надає особливого значення здоровому будинку з високою екологічною цінністю, а також приємною акустикою навколишнього середовища. Підлога стійка до вологи, має особливо довгий термін служби, а її укладання виконується швидко і легко. Відкрийте для себе всі переваги та виберіть один із варіантів декору з дуба, сосни, горіха або гікорі.

Надійний та автентичний

Ламінована підлога від Kaindl може зрівнятися з «справжніми» дерев'яними підлогами. Підлоги кожної групи продуктів "Classic Touch", "Natural Touch" або "Easy Touch": відкрийте для себе незвичайні декори, автентичні на дотик поверхні та різноманітність декоративних образів.

Ламінат із природною структурою поверхні

Відчуття натуральної деревини. Від чистого американського горіха до цінної хвойної деревини та багатьох сортів дуба: ламінат Kaindl Natural Touch забезпечує те, що обіцяє деревина. Дуже своєрідні поверхні з автентичним тисненням, структура яких точно пристосовується до відповідного образу декору. Темні гілки, тріщини чи стики: дозвольте собі надихнутися автентичними прикрасами та відкрийте для себе нові дизайни, такі як елегантний декор Evoke Vanilla.

Ламінована підлога з глянсовою текстурою

Жвавість та різноманітність. Нова текстура «Epic Grain» пропонує глибоке розуміння багатої уяви дизайнерів Kaindl. Три інноваційні кольори Classic Touch Rovere Ferrara надихають безпрецедентною жвавістю. Модний формат широкої дошки також є хітом для моделі, що позує.

АКВА ПРО "Водонепроникна підлога"

За допомогою технології AQUA PRO компанія Kaindl розробила водонепроникне покриття для підлоги нового покоління. Ви можете вибрати з асортименту декорів з імітацією натурального дерева в категоріях продуктів AQUA PRO Supreme & Select або відкрити для себе підлогу з дерев'яною поверхнею та інтелектуальним захистом від вологи. Особливістю цих міцних підлог є вологостійка органічна основа AQU Apro і спеціальний пазогребневий профіль, що самозакривається, у поєднанні з водовідштовхувальним крайовим ущільнювачем.

Популярність дизайну Easy Touch заснована на його чарівному сяйві. Ці підлоги сповнені життя і мають інноваційний та модний вигляд. На додаток до широкого вибору декорів, серія вражає «ультраматовою» поверхнею на відміну від глянсової. Ідеальний вибір для сучасних будинків та високих вимог до міцної підлоги.

Колекції ламінату Kaindl, що є у нас.

  • Classic Touch 32 клас 8 мм - імітація натуральної деревини із збереженням автентичної текстури та бездоганного зовнішнього вигляду. Випускається у форматах стандарту, довга дошка, широка дошка, преміум-клас.
  • Natural Touch 32 клас 8-10 мм - серія ламінату з унікальною структурою поверхні, що забезпечує 100% ідентичність з натуральним матеріалом.
  • Easy Touch 8.0 32 клас 8 мм - незвичайний та інноваційний. Глянцева чи матова поверхня, вишуканий малюнок дерева чи сучасний бетонний вигляд – ці підлоги створюють відчуття радості міського життя.


В інтернет-магазині представлені моделі австрійського ламінату Kaindl з імітацією під дуб, сосну, ялинку та інші породи дерева. Різноманітний дизайн підлог Кайндл оригінально прикрасить ваш інтер'єр. У нас ви можете купити не дорого якісний товар за прийнятною ціною та з гарантією від виробника.

* Увага! Колір ламінату на екрані залежить від налаштувань монітора/телефону і може відрізнятися від оригінального.