Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Інструкція з укладання ламінату (ламінованої підлоги) Classen

Інструкція з укладання ламінату (ламінованої підлоги) Classen

Купивши ламіновану підлогу (ламінат) Classen, Ви придбали високоякісний продукт із деревини, який може реагувати на значні кліматичні зміни. Щоб Ваша ламінована підлога радувала Вас довгий час, обов'язково зважте на наступні вказівки, які слід уважно прочитати до початку робіт. Для збереження Ваших прав на гарантію обов'язково збережіть один екземпляр цього посібника з укладання разом з касовим чеком на Вашу підлогу, що ламінує.

1. Прийміть до уваги загальні вказівки щодо ламінованих підлог.
1.1.Уникайте великих кліматичних змін, щоб уникнути виникнення усадкових швів у вже покладених ламінатних підлогах.
є кімнатна температура 20 С при відносній вологості повітря 40-60% (оптимальна кімнатна температура).
1.2. Не ставте вологі квіткові горщики або подібні предмети безпосередньо на підлогу, завжди використовуйте відповідні підставки.
1.3. Уникайте тривалого контакту з рідинами – особливо зі стоячою водою. Це може призвести до невиправних пошкоджень ламінатної підлоги.
1.4.Потертості, що виникають при використанні, є патиною у всіх видів підлог на дерев'яній основі. Її ніколи не можна уникнути повністю і вона є частиною характерного зовнішнього вигляду, особливо у природних декорів.
1.5.Ви можете зменшити ці потертості, застосовуючи повстяні підкладки під ніжки стільців, столів та інших меблів. У вхідній зоні використовуйте відповідні грязеуловлювачі та очищувачі (текстильні килимки тощо).) Зони, що використовуються найбільш інтенсивно, слід додатково захищати підходящими покриттями (наприклад покриття з поліетилену). 1.6. або поліруючими засобами для поліпшення структури поверхні і не шліфуйте. 1.7.В окремих випадках може мати місце пов'язана зі структурою основи статична електризація, яка є характерною для всіх гладких покриттів для підлоги. Уникнути електризації можна за допомогою відповідної підготовки основи, наприклад використовувати непровідний матеріал або зробити спеціальну обробку поверхні. 1.8. Ретельно просушіть основу перед укладанням (див. абзац «Перед укладанням»). 1.9. піддонах посередині приміщення, на відстані не менше одного метра від стін, уникайте вологості, протягів та підтримуйте необхідну температуру.
1.10. Відкриті або пошкоджені упаковки, особливо, якщо є пошкодження захисної плівки, необхідно негайно щільно заклеїти клейкою стрічкою.


2. Після покупки.
Ламинатну підлогу необхідно акліматизувати протягом 2-3 днів до укладання. Для цього складіть запаковані пакети безпосередньо після покупки, у клітинні безпрокладні штабелі посередині приміщення при температурі 18С та максимальній відносній вологості повітря 60%.


3. Перед укладанням.
3.1. Перевірка товару.Перед укладанням перевірте всі панелі підлоги на наявність видимих ??дефектів (див. пункт 6 «Гарантія»,
абзац 6.1.2)
3.2. Підготовка та приготування основи підлоги
3.2.1. Основа повинна бути твердою, рівною і сухою (готовою до укладання відповідно до DIN 18356). Вологовміст нових основ необхідно перевірити за допомогою CM-гігрометра. Не укладати ламіновану підлогу, якщо вміст вологи перевищує 2,0 СМ% для цементних основ, або 0,3 СМ% для ангідритних і ангідритно-плиткових основ.
3.2.2. Вирівняйте нерівності основи. Мінеральні підлоги (бетон, гіпс, терраццо і т.д.) завжди повинні бути викладені вологоізоляційним матеріалом з поліетиленової плівки товщиною не менше 0,2 мм для захисту від випаровувань, який укладається в місцях стиків внахльост на 20см. Матеріал для захисту від випаровування особливо необхідний при укладанні на основу, під якою знаходиться панельне водяне опалення (див. пункт 4.4.3). Приміщення без підвалу, або приміщення, розташовані над склепінчастими підвалами, повинні бути захищені міцнішим матеріалом для захисту від випарів з полівінілхлоридної плівки товщиною не менше 1,2 мм. Плівка укладається з напуском на стіни (ванною). Місця стиків смуг плівки укладаються внахл

 
« назад до списку статей