Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / ІНСТРУКЦІЇ З МОНТАЖУ ламінату QUICK-STEP З ТЕХНОЛОГІЄЮ HYDROSEAL.

ІНСТРУКЦІЇ З МОНТАЖУ ламінату QUICK-STEP З ТЕХНОЛОГІЄЮ HYDROSEAL.

1. ПІДГОТОВКА
1a.Не відкриваючи упаковку, дайте планкам акліматизуватися протягом 48 годин при нормальній кімнатній температурі, залишивши їх у приміщенні, в якому буде укладено підлогу. Рекомендовані умови: 15-22 ° C при відносній вологості 30-75%. Якщо вологість у приміщенні не відповідає вказаному діапазону 30–75%, настійно рекомендується провести акліматизацію протягом 1 тижня при відкритій упаковці.
1b.Покриття для підлоги Quick-Step з ламінату доступні в різних дизайнах і селекції, що допускає наявність природних дефектів деревини для підкреслення дизайнерських властивостей продукту. Перед початком монтажу переконайтеся у відповідності отриманого покриття під замовлення замовленому. Рекомендується зберігати етикетки з торців коробки.
2.Спочатку зніміть будь-яке відкрите для проникнення вологи підлогове покриття Вологонепроникне покриття для підлоги (ПВХ, лінолеум і т. д.) можна не знімати. Завжди використовуйте підкладку з гідроізоляційними властивостями. Рекомендується використовувати підкладку Quick-Step. На вологонепроникне покриття для підлоги (ПВХ, лінолеум і т. д.) необхідно укласти підкладку з гідроізоляційною мембраною (окремою поліефірною монтажною плівкою) для запобігання зміщенню.
3.ДЕРЕВ'ЯНИЙ НАСТИЛ: спочатку зніміть усі наявні підлогові покриття. На підлозі не повинно бути ознак цвілі та/або зараження комахами. Переконайтеся, що підлога вирівняна. Прибийте або закріпіть гвинтами всі деталі, що погано закріплені. Якщо дерев'яна чорнова підлога рівна (відсутні нерівності висотою більше 2 мм на відрізку довжиною 1м): можна використовувати будь-яку підкладку Quick-Step. Якщо дерев'яна чорнова підлога нерівна і має перепади висоти від 2мм до 4мм на відрізку довжиною 2 м (внаслідок здуття планок дерев'яної чорнової підлоги) можна використовувати підкладку Quick-Step Thermolevel. Якщо дерев'яна чорнова підлога нерівна і має перепади висоти більше 4 мм на відрізку довжиною 2 м, необхідно використовувати посилену волокном суміш, що вирівнює або підкладку, а також фанеру або деревну плиту. Встановіть нову підлогу під кутом дев'яносто градусів до існуючого настилу. Простір під дощатим настилом має добре провітрюватись. Приберіть усі перешкоди та переконайтеся в наявності достатньої вентиляції (мінімум 4 см² загальної площі вентиляційних отворів на м² підлоги). Вміст вологи в деревині не повинен перевищувати 10%.
4.За наявності підлогового опалення або охолодження застосовуються додаткові інструкції. Для забезпечення безпеки та гігієни праці та щоб уникнути складнощів при монтажі ламінату Quick-Step необхідно забезпечити температуру поверхні підлоги не більше 27°C. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.quick-step.com.
5.Зміст вологи в настилі має бути менше 2,5% за методом CM / 75% за методом RH (цементна стяжка) або менше 0,5% за методом CM / 50% за методом RH (ангідритову стяжку – настил). Якщо використовується підігрів підлоги, вміст вологи не повинен перевищувати, відповідно, 1,5% за методом CM/60% за методом RH та 0,3% за методом CM/40% за методом RH. Завжди заміряйте, записуйте та зберігайте показники вмісту вологи. Необхідний час висихання свіжозалитої цементної стяжки становить не менше одного тижня на 1 см товщини при загальній товщині не більше 4 см. При загальній товщині понад 4 см час висихання необхідно збільшити вдвічі. Наприклад, бетонна стяжка товщиною 6 см має сохнути не менше восьми тижнів. Необхідно завжди виконувати вимірювання вологості та заносити їх у протокол для подальшого використання.
 ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГАРНОГО РЕЗУЛЬТАТУ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ РЕТАЛЬНО Слідувати ПРИВЕДЕНИМ УКАЗАННЯМ.

6.Переконайтеся, що настил вирівняний. Усі нерівності висотою понад 4 мм на відрізку довжиною 2 м необхідно згладити. Це стосується також нерівностей більше 1 мм на відрізку довжиною 20 см.<span class

 
« назад до списку статей