Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Інноваційні рішення для оформлення інтер'єру від Kaindl

Інноваційні рішення для оформлення інтер'єру від Kaindl

 Автрійський ламінат Kaindl може відіграти велику роль в інтер'єрі будь-якого приміщення, від мінімалістичного та простого, до аристократичного та суворого. Кожен колір та фактура ламелі може створювати різний ефект. За рахунок правильно підібраного та укладеного ламінату можна візуально розширити або звузити приміщення, а плінтуса допоможуть візуально зробити кімнату вищою або нижчою.

Не всякий ламінат підійде під певний стиль.

Для приміщень, які оформлені в стилі шале характерне поєднання дерева та каменю, тому підлога має бути максимально простою. У такий інтер'єр чудово підійдуть натуральні яскраві кольори горіха, дуба та ясеня з колекції ламінату Kaindl Classic Touch. Відтінок повинен підбиратися відповідно до інтер'єру, а ламінат укладатиметься традиційним способом.

Для класичного стилю характерні консерватизм ліній, насичений коричневий колір та декорування. Даний стиль не висуває вимог до поверхні ламінату, вона може бути як матовою, так і глянсовою, проте важливо, щоб ламінат відповідав призначенню кімнати та прохідності. Для облаштування класичного приміщення ідеально підійде ламінат Kaindl Natural Touch Wide Plank. », фактура дерева разом створюють багатий інтер'єр, що запам'ятовується.

Для приміщень, оформлених у стилі мінімалізму характерна відмова від зайвих предметів та колірних акцентів. Домінують найважливіші об'єкти. Хорошою ідеєю буде вибір світлого ламінату Kaindl із будь-якої колекції. Він чудово контрастуватиме з великим простором, а невеликі кімнати візуально розширить. Такий ламінат дуже практичний у побуті, його легко доглядати, на ньому не видно пилу і слабо помітні дрібні пошкодження.

 

Особливо варто згадати такий напрямок дизайну, як готика. Цей стиль інтер'єру дуже складний у реалізації, тому що йому характерна велика, але не надмірна кількість візерунків, складне поєднання кольорів, високі стелі. Однак якщо все зроблено правильно, таке приміщення запам'ятається його відвідувачам на довго. Для покриття для підлоги в стилі готики краще підбирати будь-який ламінат Kaindl в темних тонах з ефектом старіння. Особливу увагу слід звернути на колекції Kaindl Natural Touch, Kaindl Classic Touch. Нестандартні розміри ламелей цих колекцій, а також химерні візерунки на деяких виробах чудово впишуться в готичний стиль.

Купити ламінат Kaindl ви можете на нашому сайті або відвідавши наші салони у Києві.

 
« назад до списку статей