Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Герметик БостікBostik (ClicProtekt) – французьский гель для зтиків ламінату

Герметик БостікBostik (ClicProtekt) – французьский гель для зтиків ламінату

Герметик Бостік Bostik (Clic Protekt) – французький гель для стиків ламінату
Даний безбарвний, еластичний силіконовий герметик використовується для захисту стиків ламінату і паркетної дошки від проникнення вологи. Гель Бостік виробляється у Франції, об'єм 125 мл, що вистачає приблизно на 8 -10 м2 покриття для підлоги. Рекомендовано використовувати цей герметик при укладанні ламінату - особливо в приміщеннях кухні та коридору, коли потрібно підвищити "клас вологостійкості". Склад дійсно добре закупорює зазори, роблячи не доступними для проникнення вологи замки ламінату!
Укладання ламінату із застосуваннямгелю Bostik дуже просте! Поліуретановий склад наноситься тонкою безперервною лінією на гребінь ламінатної дошки по довжині і торцевій частині, рівномірно натискаючи на тюбик з клеєм.

Коли та як краще зняти залишки клейового герметика «Бостік»
Прибирання гелю зі стиків вимагає особливої ??уваги. У процесі настилу утворюються виступаючі на з'єднанні зайві залишки матеріалу. Гель Bostik необхідно знімати через 15-25 хвилин після збирання ряду. Використовувати можна пластмасовий шпатель, гумовий тапок чи подушечки пальців. Після завершення роботи залишки рідкого композиту забираються ганчіркою або серветкою. Сліди остаточно зникають після кількох вологих прибирань із застосуванням спеціального розчину.
Чи можна розібрати ламінат із герметизацією швів?
Демонтаж ламінату можна провести зі збереженням планок.При піднятті панелей до необхідного кута для їх витягування клей розтягується, дощечки відокремлюються підстукуванням. Поділ проходить практично без псування матеріалу, але все ж оглядати плашки у разі подальшого використання необхідно. Ворсистість, що утворилася після відклеювання дощок покриття, не перешкоджає подальшому застосуванню при настилі.
Перестелити старий ламінат з проведеною герметизацією швів можна тільки з класичним замковим з'єднанням 3G. Замок із пластиковими елементами по торцях (5G) реставрувати не вдасться через неможливість поділу панелей без повної поломки торцевої перегородки.
Не відома ефективність використання селевого клею на підлогу, що ламінує, з обробленими воском замками. Перед використанням продукції рекомендуємо звернути увагу на вкладку, вкладену в упаковку з підлогою. Там вказують можливість використання різноманітних герметиків.

 
« назад до списку статей