Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Факти про ламінат, які мало хто знає

Факти про ламінат, які мало хто знає

Цікаві та незвичайні факти про ламіновані підлоги

Сучасний ламінат, завдяки високому рівню міцності, зносостійкості, якості, перетворився на чудову альтернативу паркету, масивній або інженерній дошці. В останні роки активний розвиток та впровадження нових технологій перетворили ламіновану підлогу на настільки популярне та улюблене багатьма покупцями покриття, яке має свої цікаві факти. Про них ми і поговоримо в цій статті, можливо про якісь із них ви вже знаєте.

Факт 1. Текстура, малюнок та відтінок майбутнього ламінат – це верхній шар, який є звичайним ламінованим папером.

Панелі ламінату складаються з кількох шарів, кожен з яких несе свою функціональність у загальній конструкції ламелі. Відразу під прозорим верхнім захисним шаром розташовується декоративний шар. Він відповідає за те, яким буде зовнішній вигляд ламінату, його декоративні властивості, текстурність, відтінок і насиченість майбутньої поверхні підлоги. Дизайнер на виробництві за допомогою сучасних технологій може створити та нанести на поверхню імітацію поверхні практично будь-якого матеріалу: дерева, каменю, керамічної плитки, мармуру. Докладніше про склад ламінату можна дізнатися у нашій статті "Ламінат зсередини". 

Факт 2.Деякі виробники, що випускають колекції ламінату, що імітують поверхню  бетону, каменю, шкіри, замшу і навіть кашеміру

Ламінат уже давно перестав імітувати виключно дерево. Деякі виробники пішли далі і стали випускати покриття для підлоги, які зовні мало схожі на класичну ламіновану підлогу. До компаній, які представляють на ринку ламінат та вінілову плитку під мармур та інші оригінальні текстури – це Quick-Step (Бельгія). Ламінат Qiuick-Step з колекцій Arte та Exquisa, має варіанти під мармур, шкіру чи плитку. Дуже рекомендуємо познайомитися з такими інноваційними видами обробки поверхні ламінату, які виглядають дуже оригінально, свіжо та креативно.

Факт 3. Ударостійкість ламінату перевіряється за допомогою незвичайного тесту

Перед тим, як випустити ламінат на ринок, виробник зобов'язаний провести низку тестів, які визначають основні технічні характеристики покриття для підлоги. Ці параметри надалі відображаються на упаковці, вони впливають на цінову політику та рекомендоване місце для майбутньої експлуатації. Одним із таких тестів є тест на міцність, який здійснюють шляхом падіння в одну точку з метрової висоти залізної кулі масою 1 кг.Саме таким чином перевіряють європейську ламіновану підлогу на стійкість до механічних пошкоджень.

Факт 4. Укладати ламінат одним полотном рекомендовано на площі не більше 60 кв. м.

Незважаючи на високу стійкість конструкції замків на стику панелей, для більшості моделей, якщо простір більше 60 квадратів, необхідно робити компенсаційний розрив, інакше на замки ламінату буде підвищене навантаження і вони можуть розійтися в місцях з'єднання.

Факт 5. На даний момент налічується не менше 8 видів замків ламінату.

Незважаючи на те, що покупцям здається, що існує всього два види укладання – клейовий та безклейовий, другий налічує не менше 8 способів з'єднання планок. Найпростішим вважається замок типу click, де монтаж планки один з одним проводиться під кутом 45 градусів. Одним з найбільш технологічно досконалих і нових вважається замок 5G, який використовує для своїх брендів швейцарський концерн Swiss Krono Group.

 
« назад до списку статей