Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Екслуатація ламінату Kaindl

Екслуатація ламінату Kaindl

 

Догляд

Не застосовувати мокре прибирання. Використовуйте повстяні набійки на ніжки меблів. Слідкуйте за оптимальним кліматом у приміщенні.

Покриття для підлоги Kaindl дуже гігієнічні і прості в прибиранні. Але все ж таки слід звернути увагу: для щоденного догляду достатньо підмісти або пропилососити підлогу. Сліди та бруд можуть бути легко видалені за допомогою вологої тканини. Будь ласка, використовуйте добре віджату, злегка вологу тканину. За жодних обставин не користуйтеся мокрою ганчіркою для прибирання і не залишайте на підлозі підтікання води та калюж.

Застиглі сліди клею можуть бути видалені за допомогою ацетону або спеціального засобу видалення клею. Будь ласка, уникайте застосування скребків або ножа для зіскоблювання, а також воску або поліролей. Для регулярного прибирання та захисту ламінату ми рекомендуємо використовувати засіб для очищення K-FLOOR Cleaner. Сильні забруднення, такі як фарба, клей, лак для нігтів або олія можуть бути легко видалені за допомогою ацетону або будь-якого іншого спиртовмісного розчинника .

Обслуговування

Використовуйте водонепроникні підставки під горщики для квітів. Ніжки меблів повинні бути забезпечені повстяними накладками, щоб Ваші меблі не дряпали підлогу. Меблі на коліщатках повинні бути обладнані м'якими роликами.

Запобігайте забрудненню підлоги

Будь ласка, використовуйте захисні килимки в місцях, що зазнають підвищеного забруднення, таких як передпокій. «Чиста» зона обов'язково має бути організована в комерційних приміщеннях. (мінімальною довжиною 4 метри).

Захисні килимки значно знижують кількість бруду, що потрапляє на ламінат. Частинки піску та невеликі камені, що приносяться на взутті, діють на покриття для підлоги як наждачний папір.

 
« назад до списку статей