Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Для чого потрібно використовувати гідропароізоляційну плівку SOLID BASE+

Для чого потрібно використовувати гідропароізоляційну плівку SOLID BASE+

Пароізоляція – це плівковий матеріал, який захищає декоративне покриття для підлоги від попадання в нього вологи, а також від утворення конденсату. Використовувати плівку під ламінат потрібно не тільки для захисту від вологи з боку основи, вона також перешкоджає попаданню води на поверх нижче у разі затоплення.

ЧИ ПОТРІБНА ПЛІВКА ПІД ЛАМІНАТ

Застосовувати гідропароізоляційну плівку SOLID BASE+ деяких випадках потрібно обов'язково:

  1. Фундамент приміщення недостатньо ізольований від ґрунтової та атмосферної вологи, може вбирати її з повітря та землі.
  2. У приміщеннях, де спочатку спостерігається підвищена вологість через географічне розташування будівлі або особливості кімнати (підвал, ванна, кухня).
  3. Підлога має бетонну основу або була використана самовирівнююча суміш.

Останній фактор – найчастіший, оскільки ламінат можна укладати лише на рівні підлоги. Тому в більшості випадків попередньо влаштовують бетонну або самовирівнюючу стяжку. Важливо! Можна не використовувати гідропароізоляційну плівку, якщо ламінат укладають на дерев'яну основу або фанеру, або якщо використовується спеціалізована підкладка, яка вже має гідроізоляційний захист.

НАВІЩО СТЕЛІТИ ПЛІВКУ ПІД ЛАМІНАТ

 Необхідність у застосуванні пароізоляційної плівки для ламінату обумовлена ??тим фактом, що цей декоративний матеріал виконаний із деревоволокнистої сировини. У всіх інструкціях з укладання міститься вказівка ??щодо додаткового захисту підлоги від попадання вологи знизу.Волога не тільки руйнує матеріал і може призвести до його жолоблення, але й сприяє поширенню плісняви ??та неприємного запаху. Щоб цього не сталося, при монтажі ламінату слід використовувати плівку. При руйнуванні панелей через вологу виробник має право скасувати гарантійні зобов'язання, тому що не було забезпечено грамотного нижнього водозахисту.

 Поліетилен – найбільш поширений тип захисту, який є відмінним утеплювачем. Він характеризується стійкістю до вологи, а відсутність органічних та натуральних речовин захищає нижню поверхню покриття для підлоги від появи шкідників.

ЯКУ ПЛІВКУ СТЕЛІТИ ПІД ЛАМІНАТ

Плівка має бути ідеально цілою, без розривів та пошкоджень – бракований матеріал використовувати не допускається.

ЯК УКЛАДАТИ ПЛІВКУ ПІД ЛАМІНАТ

Для того, щоб гідроізоляційна плівка під ламінат щільно прилягала до основи і не створювала повітряні кишені, важливо, щоб монтаж її було проведено правильно. Підлогу слід очистити, висушити і вирівняти. Потім на нього стелять ізоляційний матеріал по всій площі кімнати, від стіни до стіни, з нахлестом в 20 см. Для забезпечення якісної пароізоляції він також повинен заходити і на стіни (не менше ніж на 5 см). Фіксація плівки проводиться будівельним скотчем. Поверх накладають підкладку. Напрямок укладання ламінату та плівки має бути перпендикулярним

ВИСНОВОК

Використовувати гідропароізоляційну плівку SOLID BASE+ потрібно для перешкоди виникнення конденсату та попадання вологи в нижню поверхню ламінату. Через помітну різницю температури всередині приміщення та зовні пароізоляція відіграє важливу роль, особливо в зимову пору року.

 
« назад до списку статей