Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Ламінат плюс чи мінус.

Давайте почнемо з Alpha Vinyl

Давайте почнемо з Alpha Vinyl
Alpha Vinyl поєднує надзвичайно міцну основу з унікальною поверхнею, яка захищає вашу підлогу від плям, подряпин та інших пошкоджень. Більше того, завдяки нашій інноваційній замковій системі вам не потрібно хвилюватися, що підлогу пошкодить вода.
Alpha Vinyl: найбільш водостійка вінілова підлога з коли-небудь виготовлених
Якщо ви шукаєте підлогу, яка забезпечує стиль та надзвичайну практичність, Alpha Vinyl — це пропозиція, від якої ви не зможете відмовитися. Її надзвичайно міцна основа та унікальний верхній шар захищають від плям, подряпин та ударів, а інноваційна замкова система гарантує найбільш водостійку вінілову підлогу всіх часів. Більше того, підлога Alpha Vinyl ідеально підходить для ремонту та може укладатися майже на будь-яку поверхню: рівну або нерівну.
Водостійкість на 100%


Alpha Vinyl має нашу покращену водонепроникну замкову систему. В поєднанні з нашою технологією захисту від вологи це забезпечує повну водостійкість підлоги, яка є ідеальною для кухонь, ванних кімнат та інших приміщень, що піддаються впливу вологи. Це також значно полегшує догляд за вашою підлогою.
Надзвичайна міцність для максимальної довговічності
Предмети, що падають, пролиття та подряпини не мають жодного шансу завдяки надзвичайно міцній основі та унікальному верхньому шару підлоги Alpha Vinyl із стійкою до подряпин і плям технологією. Це не лише забезпечує довший термін служби вашої підлоги, але й гарантує, що у своєму домі ви дійсно можете бути самими собою.
Гарний варіант для нерівних поверхонь
Міцна основа підлоги Alpha Vinyl надає ще одну перевагу: в більшості випадків вам не потрібно готувати основу перед укладанням. Це робить Alpha Vinyl чудовим вибором для проектів із ремонту. Це також сприяє тому, що завдяки простим у використанні запатентованим замковим системам дошки надзвичайно легко укладати.

 
« назад до списку статей