Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Classen купуйте ламінат німецької якості на найвигідніших умовах

Classen купуйте ламінат німецької якості на найвигідніших умовах

Станьте покупцем Classen

За 57 років Classen пройшов шлях від малого виробництва в німецькому місті Кайзерзеш до лідера галузі з найбільшим заводом повного циклу у світі. Це успіх і ми пишаємося цим, що можемо запропонувати Вам продукцію високої якості!Классен виробляє ламінат, який високо цінують у всьому світі! Кожен сегмент покупців має свій ключовий критерій вибору ламінату: спонтанні люди орієнтуються більше на зовнішній вигляд, практичні — на якість, усвідомлені — на екологічність, що роблять ремонт самостійно — на легкість укладання. Classen має ідеальне рішення для кожного — ось чому цей бренд має так багато поціновувачів у Європі, Північній Америці, а з 1997 року — і в Україні!

Багатовимірний дизайн

Власна дизайн-студія Classen дозволила розробити такі декори та текстури поверхні ламінату, які максимально точно імітують натуральне дерево. Классен створили понад 20 колекцій — різних за класом зношування, геометрії та дизайну. Серед більш ніж 2000 моделей навіть найвибагливіший покупець знайде для себе ідеальний ламінат.

Німецька якість

Ламінат Classen виробляється в Німеччині на найбільшому у світі заводі повного циклу — але не лише цей факт говорить про високу якість продукції. Ламіновані покриття для підлоги Classen пройшли випробування на стійкість до мікродрапин, вологи, плям, тління сигарети. Стандарти випробувань було визначено Європейським комітетом зі стандартизації. Номер стандарту EN 16094:2012.

Якість, підтверджена незалежними лабораторіями

Патенти

Megaloc
(замкова система, що забезпечує легкість укладання)

Megaloc aqua protect
(24-годинний захист від води)

LLT antistatic
(менша кількість електричних розрядів)

LLT antiscratch
(стійкість до мікродрапин)

Безпека

Ламінат Classen містить мінімальну кількість емісії формальдегіду — всього 10 мг на 100 г матеріалу — це в кілька разів нижче, ніж у середньому у ламінованих покриттів для підлоги, і, згідно з незалежними сертифікованими органами та європейськими нормами, абсолютно нешкідливо для здоров'я людини. Classen - володар сертифікатів та нагород Greenguard Gold та Blue Angel. Це авторитетні у світі нагороди за відповідність найвищим екологічним стандартам.

Легкість укладання

Запатентована замкова система Megaloc робить якісне укладання доступним навіть для непрофесіоналів. У результаті ламінат купують як ті, хто не має відповідних навичок — щоб успішно монтувати підлогове покриття, так і ті, хто вже має належний досвід — щоб впоратися з монтажем у 3 рази швидше, ніж при укладанні матеріалів інших виробників. Окрема наша гордість - система Megaloc aqua protect, яка не дозволяє стоячій воді проникнути всередину покриття через з'єднання панелей.

Вимоги до монтажу

  • Акліматизація панелей перед збиранням — 48 годин
  • Пароізоляційна плівка + підкладка (3 мм)
  • Рівна та суха основа

З'єднання панелей

  • Запатентована замкова система Megaloc
  • Запатентована замкова система Megalocaqua protect

Вступайте в команду поціновувачів Classen

 
« назад до списку статей