Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Салон Ламiнату / СТАТТІ / Сірий ламінат в інтер'єрі

Сірий ламінат в інтер'єрі

Як використовувати сірий ламінат в інтер'єрі

Підлогове покриття – важлива складова інтер'єру, від якої залежить загальна його картина. Сучасний ринок пропонує великий вибір, в якому особливе місце посідає сірий ламінат. І це не дивно. Він має низку переваг: практичність, довгий термін служби.

Деякі власники квартир при пошуку підлогового покриття намагаються знайти щось незвичайне, що було б одночасно практичним і виглядало красиво.

Сірий ламінат відмінно поєднується з різними стилями інтер'єру та декоративними елементами. Варіацій сірого ламінату велика кількість, відтінків маса. Вони доповнюють не лише сучасний мінімалізм, а й інші стилі.

Сірий ламінат в інтер'єрі квартири, який стає все більш популярним.

Важлива гідність сірого підлогового покриття — це те, що він не акцентує на собі увагу. Через війну дефекти у ньому мало видно. Навіть чорне тло не здатне так добре приховати  плями.

Це покриття може чудово вписатися у більшість видів інтер'єрів, роблячи їх ще більш затишними, надаючи їм рис аристократичної стриманості.

Сучасні тенденції

Мода змінюється досить швидко. Спостерігати це можна як у банальних речах, так і серйозніших.Дизайнерські рішення, які застосовувалися раніше в оформленні квартир, відійшли на другий план. Сьогодні все частіше обирають сірий колір. Особливо це стосується підлогового покриття.

Такий ламінат візуально розширює простір.

Якщо використовувати темно-сірий ламінат, то візуально він зменшуватиме простір приміщення, тоді як світлий має протилежний ефект.

Цілком новим віянням у моді став сірий колір. Він має шляхетний вигляд, є універсальним. Таке підлогове покриття відмінно “вписується” в будь-який інтер'єр. Воно робить його практичним, наповнює затишком.

 

Секрети використання

Раніше покриття сірого кольору рідко використовувалося в облаштуванні квартири. Наразі ситуація змінилася кардинально. Сірий підлога є ознакою сучасного оформлення. Він наповнює його новизною, робить незвичайним.

 

 

Підлога не надто темних відтінків робить атмосферу більш повітряною і заспокійливою, а повітря в такому приміщенні здається більш прохолодним і свіжим.

 

Застосування такого матеріалу має низку особливостей. Незважаючи на те, що сірий колір відноситься до холодних, якщо змінити його відтінок, він створить в кімнаті цікавий ефект. Це розширює сферу його застосування.Він підійде для облаштування будь-якої кімнати, причому його форма, розмір не важливі.

 

Сірий колір покриття не надто підходить для приміщень, пов'язаних з будь-якою трудовою активністю.

Секрет використання

Характеристика

Підходить для приміщень, де надлишок тепла

Застосовується в кімнатах, розташованих з сонячного боку, якщо в інтер'єрі переважають теплі тони.

Достатнє освітлення

Це обов'язкова умова для подібних статей. В іншому випадку атмосфера в кімнаті буде похмурою, яка не викликає інтересу у мешканців.

Доповнюється яскравими елементами та теплими відтінками

Надлишок сірого в приміщенні надає простору депресивний в

« назад до списку статей