Заказать звонок
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Водостійкий ламінат? Не проблема!

Завдяки інноваційному водовідштовхувальному покриттю HydroSeal зустрічайте нове покоління підлог із ламінату... Підлога, що не просто виглядає винятково стильно та природно, але й може витримувати удари та, що найголовніше, є на 100% стійкою до вологи.Найновіші підлоги з ламінату Quick-Step є першими по-справжньому водостійкими підлогами з ламінату у світі. Відтепер дизайн і довготривалість підлоги ідеально доповнюють один одного.

Чому ви просто закохаєтеся в наші водостійкі ламінати?

Майже як натуральний матеріал

Команда дизайнерів Quick-Step отримує натхнення від останніх тенденцій в архітектурі, моді й дизайні, створюючи нові підлоги, що виглядають неймовірно природно й автентично. Що маємо в результаті? Ламінована підлога, реалістична до найменших дрібниць.

Необхідний вам захист

Quick-Step серйозно ставиться до захисту вашої підлоги. Інтелектуальні інноваційні технології на кшталт Scratch Guard і HydroSeal забезпечують відмінний захист ламінованих підлог Quick-Step від подряпин, плям і навіть вологи на поверхні.

Легке укладання

Укладання підлоги Quick-Step надзвичайно просте завдяки запатентованій усесвітньо відомій технології Uniclic із замковою системою.

 
« назад к списку статей