Заказать звонок
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Салон Ламината / Купить ламинат,плинтус .подложку в Киеве КВИК СТЕП KAINDL АВСТРИЯ,QUICK STEP, / Акція. Створіть щасливий дім за допомогою підлоги Quick-Step

Акція. Створіть щасливий дім за допомогою підлоги Quick-Step

Акція. Створіть щасливий дім за допомогою підлоги Quick-Step
Надихайтеся підлогами бельгійського виробника "Квік Степ" та створюйте дім, наповнений щастям. Ми впевнені, що разом, планка за планкою, ми зможемо втілити у життя ваш унікальний світогляд. Незалежно від того, чи вам подобаються вінілові плитки та дошки, або ламіновані підлоги, ми допоможемо вам із вашим вибором підлоги.
Знайдіть підлогу своєї мрії.
Відкрийте для себе численну колекцію ламінованих, вишуканих вінілових підлог та підлог з твердої деревини від Quick-Step. Використовуйте фільтри для пошуку підлоги залежно від конкретного кольору, породи деревини, розмірів або будь-яких інших характеристик. Не знаєте, з чого почати? Скористайтеся можливістю отримати ексклюзивну знижку на обрані ламіновані покриття для підлоги Quick-Step. з 15 листопада по 31 грудня 2021 року. А також ознайомтеся з нашими лідерами продажів

Натуральний Impressive Ламінат Дошка дуба класичного натурального IM1848
IM1848
Натуральний Impressive Ламінат Дошка дуба класичного натурального IM1848
MJ3551
Натуральний Impressive Ламінат Дошка дуба класичного натурального IM1848
IMU1862
Натуральний Impressive Ламінат Дошка дуба класичного натурального IM1848
MJ3548

Scratch Guard

Підлоги Quick-Step з технологією Scratch Guard до десяти разів більш стійкі до утворення подряпин, ніж підлоги без шару Scratch Guard.

Водостійка

Забудьте про проблему вологості, обравши водостійку підлогу Quick-Step. Ці підлоги не лише мають винятково стильний і натуральний вигляд, вони також на 100% захищені від вологи, що ще більше спрощує їх очищення!

Uniclic

Quick-Step є винахідником системи укладання Uniclic, яка є стандартною замковою системою укладання. Легко встановлюйте дошки підлоги завдяки революційній запатентованій замковій системі.

Відповідні аксесуари

Quick-Step — це більше, ніж просто підлога. Для кожного варіанту підлоги, який ми пропонуємо, ви знайдете повну колекцію аксесуарів, у тому числі підкладки, профілі кінцевої обробки та плінтуси, що ідеально підійдуть за кольором до вашої підлоги.

Compliant with EU Ecolabel

Екологічний вибір

Ламіновані підлоги Quick-Step отримали екологічну етикетку ЄС Ecolabel. Це означає, що вони принаймні на 80 % складаються з деревини, отриманої зі стійких джерел, не містять небезпечних речовин і виготовляються на енергоефективних підприємствах. До того ж ламіновані підлоги Quick-Step мають дуже великий строк експлуатації та розширену гарантію на продукт, а також відрізняються простим ремонтом і легким демонтажем. Після закінчення експлуатації наші підлоги можна утилізувати як оброблену деревину на підприємствах, які займаються переробкою сміття. Деревина в ламінованих підлогах придатна до вторинної переробки й утримує парниковий газ СО2 протягом усього строку експлуатації підлоги.

 
« назад к списку статей